loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Jerzy Bukowski: Artysta i naukowiec przeciw PiS
Opublikowano dnia 04.10.2018 08:04
Naukowiec podał pomocną dłoń artyście.

screen YT
              Zbigniew Hołdys stwierdził na Twitterze, że „nie powinno się obchodzić 100-lecia Niepodległości Polski, dopóki PIS jest u władzy” (pisownia oryginalna).
              Muzykowi prawdopodobnie chodziło o 100. rocznicę odzyskania przez nasz kraj suwerennego bytu, a na pewno o Prawo i Sprawiedliwość.
             Bardzo szybko w sukurs przyszedł mu w tym samym miejscu profesor Wojciech Sadurski pisząc: „PiS trzeba będzie zdelegalizować”.
Tak oto naukowiec podał pomocną dłoń artyście.
             Tylko czy Trybunał Konstytucyjny zdąży zrealizować postulat prof. Sadurskiego  przed tegorocznym Narodowym Świętem Niepodległości 11 Listopada br? Przypuszczam, że wątpię.
 
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: "Waszyngton gra kartą atomową"
John Bolton jest w Moskwie. Wczoraj spotkał się z szefem Rady Bezpieczeństwa, generałem Patruszewem, z którym rozmawiał ostatnio w Genewie w sierpniu, a dziś (wtorek), jak podały agencje planowane jest spotkanie z prezydentem Putinem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: "Sąsiedzi depolonizują historię..."
To, że Ukraińcy na siłę „ukrainizują” historię Kresów Wschodnich RP, przypisując ukraińskość polskim artystom, naukowcom i innym osobom naszego życia publicznego – już wiemy i stało się to niechlubną normą. Tymczasem ostatnio zabrali się za „korygowanie” życiorysu wielkiego Polaka, który co prawda nie miał nic wspólnego ze wschodnimi rubieżami Rzeczpospolitej, więc nie sposób zrobić było z niego Ukraińca (Litwina, Białorusina) – zatem dopisano mu... niemiecką tożsamość.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Nierejestrowana sowiecka agentura
Jak wyglądałaby dzisiaj Polska, gdyby po 1989 roku ujawniono nazwiska wszystkich tajnych współpracowników komunistycznych służb specjalnych (cywilnych i wojskowych) PRL?
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.