loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Witold Gadowski: Czy uważacie, że sędziów pijaków i pedofili jest mniej? Ja sądzę, że więcej
Opublikowano dnia 20.09.2018 00:44
- Wizyta Andrzeja Dudy jest ważna ponieważ uniemożliwia hermetyczny kordon sanitarny lewactwa wobec Polski. Europa konsekwentnie nakłąaa na Polskę międzynarodowy mobbing (...) żeby nas przygiąć do ziemi od dłuższego czasu rozwijana jest w całej Europie, ale z wielkim nasileniem właśnie w kierunku Polski, kampania antykatolicka (...) Polska bez katolicyzmu to zupa bez pieprzu i soli (...) Polak gdy wyzbywa się dziedzictwa katolickiego (...) to Polak który szybko staje się mierzwą świata - mówił w Komentarzu Tygodnia Witold Gadowski

screen YouTube

- Księża homoseksualiści, księża pedofile, księża hazardziści, księża pijacy, księża rozpustnicy, to wszystko jest prawda, tylko odnieśmy ilość tych patologii do innych środowisk zawodowych. Czy uważacie, że sędziów alkoholików, pijaków, pedofili, jest mniej? Ja sądzę, że więcej, a nawet mam na to dowody. Czy profesorów alkoholików, pijaków, pedofili, rozpustników, hazardzistów, jest mniej czy więcej niż wśród kleru?


- pyta Witold Gadowskicyk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Greg
Zabrisky

Greg Zabrisky: Gdańszczanie, obudźcie się
Druga tura wyborów na prezydenta Gdańska to "być albo nie być" dla jego mieszkańców.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborczy rekord PiS
Wszystkie 15 mandatów w radzie gminy Bukowina Tatrzańska zdobyli kandydaci z Prawa i Sprawiedliwości.
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Halloween – dobry obyczaj czy nadużycie obyczajowe
Jak co roku 31 października, niektórzy z nas będą celebrować tzw. Halloween. Zanim przebierzemy swoje dziecko w kościotrupa, śmierć lub ducha, zastanówmy się w czym tak naprawdę pozwalamy naszym dzieciom uczestniczyć.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.