loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kibice zatrzymani pod bójce w Płocku
Opublikowano dnia 19.09.2018 17:35
Po sobotnim meczu piłki nożnej płoccy policjanci zatrzymali 10 osób, które uczestniczyły w bójce na stadionie. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzut udziału w bójce. Grozi im do 3 lat więzienia.

policja.pl
W minioną sobotę drużyna Wisły Płock rozgrywała mecz piłki nożnej z drużyną Miedzi Legnica. Podczas spotkania, w rejonie kas doszło do bójki, w której uczestniczyło kilkanaście osób. Uczestnikami bójki byli kibole płockiej drużyny. W czasie tego zdarzenia nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.
 
W wyniku podjętych działań, policjanci zabezpieczający spotkanie zatrzymali 9 osób uczestniczących w bójce. Wszyscy zostali doprowadzeni do Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Dalsze czynności prowadzone w sprawie, pozwoliły na zatrzymanie wczoraj dziesiątej osoby. Funkcjonariusze nadal jednak prowadzą ustalenia, nie wykluczają kolejnych zatrzymań.
 
Wszyscy zatrzymani byli w wieku od 20 do 40 lat. Wszyscy też usłyszeli zarzuty udziału w bójce. W kodeksie karnym przewidziana jest za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.pl
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Greg
Zabrisky

Greg Zabrisky: Gdańszczanie, obudźcie się
Druga tura wyborów na prezydenta Gdańska to "być albo nie być" dla jego mieszkańców.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborczy rekord PiS
Wszystkie 15 mandatów w radzie gminy Bukowina Tatrzańska zdobyli kandydaci z Prawa i Sprawiedliwości.
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Halloween – dobry obyczaj czy nadużycie obyczajowe
Jak co roku 31 października, niektórzy z nas będą celebrować tzw. Halloween. Zanim przebierzemy swoje dziecko w kościotrupa, śmierć lub ducha, zastanówmy się w czym tak naprawdę pozwalamy naszym dzieciom uczestniczyć.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.