loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dalajlama stanowczo: Europa jest dla Europejczyków!
Opublikowano dnia 14.09.2018 08:50
Duchowy przywódca Tybetu, podczas wizyty w szwedzkim Malmö powiedział, że uchodźcy powinni wracać do swoich ojczyzn i nie osiedlać się na stałe w Europie.

screen yt

Duchowy przywódca Tybetu, w Szwecji brał udział w konferencji, gdzie wygłosił wykład pt. "Sztuka Szczęścia i Pokoju". Zapytany co sądzi o  przyjmowanie do Europy uchodźców, odpowiedział:
 

- To dobrze, że znajdują tu pomoc i opiekę, ale nie powinni się tu osiedlać na stałe. Europa jest dla Europejczyków, Bliski Wschód dla ludzi z Bliskiego Wschodu. Dajcie młodym możliwość zdobycia wykształcenia. Później powinni oni powrócić do swoich krajów i pomóc w ich odbudowie

- powiedział Dalajlama.mk/źródło: dailymail.co.uk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Jest porozumienie w sprawie Brexitu, ale z brytyjskiego rządu odchodzi aż 5 ministrów
W środę zarówno strona unijna jak i rząd W. Brytanii ogłosili, że jest porozumienie w sprawie uporządkowanego wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej, ale już w czwartek dowiedzieliśmy się, że odchodzi aż 5 ministrów, w tym ten odpowiedzialny za negocjacje Brexitu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.