loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Witold Gadowski: Ludmiła Kozlowska. Dziewica krymska w Bundestagu
Opublikowano dnia 13.09.2018 23:17
- Jak to się stało, że skoro polskie służby wydały zastrzeżenie, które spowodowało że Kozlowska została usunięta ze Strefy Schengen jako osoba stanowiąca zagrożenie, Niemcy znaleźli na to sposób i udzielili jej krótkoterminowej wizy ze względu na "ważne interesy państwa niemieckiego". To skłania do głębszej refleksji, bo jeżeli Kozlowska została wydalona ze względu na ważne interesy państwa polskiego, a teraz przyjmowana jest w Niemczech "ze względu na ważne interesy państwa niemieckiego", to wniosek z tego płynie logiczny, że interesy państwa niemieckiego nie są zbieżne z interesami państwa polskiego - mówił red. Witold Gadowski w kolejnym Komentarzu Tygodnia

screen YouTube

- Na temat pani Kozlowskiej powiedziałem już bardzo dużo i będę mówił jeszcze nie raz. Na temat jej rzekomych krytyków, którzy w rzeczywistości współpracują z nią też będę mówił


- zapowiedział Gadowski

​​​​​​

cyk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Bolszewicy – kumple Hitlera
17 września 1939 r. – Bolszewia zaatakowała Polskę. Jak do tego doszło? Pakt o nieagresji podpisany 25 lipca 1932 r. okazał się pustym gestem. Stalin, przywódca pogańskiego komunizmu, dbał o pozory. Jeszcze w listopadzie 1938 r. potwierdzono ważność wcześniej zawartych traktatów. Mało tego, dodatkowo zadeklarowano poszerzenie kontaktów gospodarczych. Fotki można było zrobić, prasa miała o czym pisać.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.