loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Mafia Ablyazov chce pokazać Polsce, że może kupić wszystko!" Protest Balli Marzec pod Ambasadą Niemiec
Opublikowano dnia 13.09.2018 16:56
Dzisiaj o godzinie 13 odbył się pod Ambasadą Niemiec w Warszawie protest. Przyczyną zgromadzenia było wpuszczenie przez Niemcy na terytorium UE "osoby stwarzającej zagrożenie, która przez Polskę została zgłoszona do systemu SIS". Jedną z protestujących była dziennikarka Balli Marzec, blogerka Tysol.pl.

fot. Twitter Balli Marzec

Ludmila z #otwartydialog otrzymala wize do Niemiec. Mafia #Ablyazov chce pokazać Polsce że może kupić wszystkich i wszystko. Fundacja OD nadal działa w Polsce! Okazuje sie że Panstwo Polskie jest bezradne!


- pisała Balli Marzec na Twitterze.
 

Zwróciliśmy się z prośbą do Ambasadora Niemiec @Amb_Niemiec w Polsce o spotkanie w czasie protestu i przekazanie informacji o #Ludmila która przez Polskę została zgłoszona do systemu SIS a która otrzymała wizę Niemiec na terytorium UE


- czytamy w Tweetach.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Bolszewicy – kumple Hitlera
17 września 1939 r. – Bolszewia zaatakowała Polskę. Jak do tego doszło? Pakt o nieagresji podpisany 25 lipca 1932 r. okazał się pustym gestem. Stalin, przywódca pogańskiego komunizmu, dbał o pozory. Jeszcze w listopadzie 1938 r. potwierdzono ważność wcześniej zawartych traktatów. Mało tego, dodatkowo zadeklarowano poszerzenie kontaktów gospodarczych. Fotki można było zrobić, prasa miała o czym pisać.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.