loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krystyna Pawłowicz odpowiada Andzie Rottenberg: Sama jest analfabetką, oszukała przy pisaniu doktoratu
Opublikowano dnia 21.08.2018 18:56
Wczoraj na łamach portalu Tysol.pl pisaliśmy, że Anda Rottenberg, była dyrektor Państwowej Galerii Sztuki Zachęta w Warszawie, udzieliła wywiadu Wysokim Obcasom - Większość ludzi nie czyta ani książek, ani gazet. Jesteśmy otoczeni analfabetami. Oni podążają za tymi, którzy obiecają im wszystko - mówiła Anda Rottenberg. Dziś na jej słowa odpowiedziała posłanka PiS Krystyna Pawłowicz.

screen YT
CZYTAJ WIĘCEJ: Anda Rottenberg: "Jesteśmy otoczeni analfabetami"
 

Sama Anda Rotenberg jest analfabetką i to osobą bez honoru i ambicji,bo oszukała przy pisaniu doktoratu i trzeba było jej ten doktorat odebrać...


- skomentowała Krystyna Pawłowicz.
 

Analfabeci  myślą,że inni też są niegramotni i ich plagiatu nie zauważą...


- dodała posłanka.
 
raw 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.