loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krystyna Pawłowicz odpowiada Andzie Rottenberg: Sama jest analfabetką, oszukała przy pisaniu doktoratu
Opublikowano dnia 21.08.2018 18:56
Wczoraj na łamach portalu Tysol.pl pisaliśmy, że Anda Rottenberg, była dyrektor Państwowej Galerii Sztuki Zachęta w Warszawie, udzieliła wywiadu Wysokim Obcasom - Większość ludzi nie czyta ani książek, ani gazet. Jesteśmy otoczeni analfabetami. Oni podążają za tymi, którzy obiecają im wszystko - mówiła Anda Rottenberg. Dziś na jej słowa odpowiedziała posłanka PiS Krystyna Pawłowicz.

screen YT
CZYTAJ WIĘCEJ: Anda Rottenberg: "Jesteśmy otoczeni analfabetami"
 

Sama Anda Rotenberg jest analfabetką i to osobą bez honoru i ambicji,bo oszukała przy pisaniu doktoratu i trzeba było jej ten doktorat odebrać...


- skomentowała Krystyna Pawłowicz.
 

Analfabeci  myślą,że inni też są niegramotni i ich plagiatu nie zauważą...


- dodała posłanka.
 
raw 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Jest porozumienie w sprawie Brexitu, ale z brytyjskiego rządu odchodzi aż 5 ministrów
W środę zarówno strona unijna jak i rząd W. Brytanii ogłosili, że jest porozumienie w sprawie uporządkowanego wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej, ale już w czwartek dowiedzieliśmy się, że odchodzi aż 5 ministrów, w tym ten odpowiedzialny za negocjacje Brexitu.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Autokracja z zachowaniem praw obywatelskich", czyli o Polsce i Węgrzech na łamach FAZ
"Dokonano analizy systemu władzy i sposobu sprawowania rządów przez dwóch silnych ludzi: Viktora Orbana i Jarosława Kaczyńskiego a także ich partii: Fidesz i PiS. Chodzi o ideologiczne i biograficzne tło, o podobieństwa i różnice. Przy czym wniosek redaktorów tego tomu (Manfreda Sappera, Volkera Weichsela) zdaje się być taki, iż o demokracji w tych dwóch krajach nie ma już właściwie mowy. Nawet nie o demokracji illiberalnej. Pojawia się za to dość osobliwa atrybucja w postaci pojęcia »liberalna autokracja« czyli autokracja, w której obowiązują jeszcze prawa człowieka. To dotyczy w szczególności Węgier, a Polska znajduje na drodze do tego" - czytamy na łamach Frankfurter Allgemeine Zeitung.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zerowy prezydent Krakowa
Jestem przekonany, że ceniący oszczędny tryb życia krakowianie z uznaniem patrzą na swojego prezydenta.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.