loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Jacek Wrona: Na powitanie!
Opublikowano dnia 21.08.2018 18:13
Melduję się w zacnym gronie blogerów "Tysola"!! Mam nadzieje, że mój pierwszy wpis nie będzie ostatnim! :-) I szacowna redakcja nie "zbanuje" mnie ku uciesze gawiedzi a moim pohańbieniu!

screen YouTube
Gdy dostałem propozycje, aby trochę "poblogować na Tysolu" ucieszyłem się, bo przez kilka lat pisałem na "Frondzie" i lubiłem ten rodzaj przekazu i prezentacji swoich poglądów. Z grzeczności należy się przedstawić, choć nie trudno znaleźć o mnie informacje. Zawodowo zajmuję się sprawami bezpieczeństwa i przestępczością, szczególnie międzynarodową, zorganizowaną i narkotykową. Od 9 lat jestem na rencie i emeryturze, pracowałem w CBŚ i wykładałem w WSPol w Szczytnie. Jestem autorem lub współautorem 9 książek, temu poświęconych. Cywilnie skończyłem UJ w Krakowie - filozofie i pedagogikę, mam podyplomowe "europejskie" studia socjoterapii. Więcej - www.narkoslang.pl, www.jacekwrona.pl

Mam jedną żonę i szóstkę dzieci. Jedna z moich córek Gloria Maria została cudownie uzdrowiona za stawiennictwem św. Jana Pawła II, patrz - www.gloriamaria.pl. Z żoną opisaliśmy to niezwykłe wydarzenia w czterech książkach. Ponadto jestem miłośnikiem dobrej kuchni, warzę piwo, robię wino i ocet. Mamy "dom otwarty" odwiedza nas mnóstwo ludzi: dziennikarzy, polityków, artystów, znanych, nieznanych, biednych, bogatych, mądrych i takich sobie a nawet bezdomni, wszystkich z radością gościmy!

Dziękuję za zaproszenie i zaczynam!
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.