loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Fox News emituje reportaż o strażniku z... "Polskich Obozów Zagłady". Interwencja polskiej ambasady
Opublikowano dnia 21.08.2018 16:42
Amerykańska stacja informacyjna "Fox News" wyemitowała reportaż o mężczyźnie, który był nazistowskim strażnikiem w... "Polskim Obozie Zagłady" w Trawnikach. Błąd, czy celowa dezinformacja? Materiał doczekał się reakcji polskiej ambasady w Waszyngtonie - na oficjalnym koncie na Twitterze pojawił się poświęcony tej sprawie wpis.

screen Twitter

FoxNews, doceniamy twój reportaż o kolejnym przestępcy wojennym, który słusznie został postawiony przed sądem. Jednak NIE wprowadzajcie w błąd swoich widzów przepisując historię. Obóz pracy w Trawnikach był niemieckim nazistowskim obozem w okupowanej Polsce


- głosi wpis polskiej ambasady w Waszyngtonie. 
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.