loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Tomasz Siemoniak: "Trzaskowski wie, że nie może tych wyborów przegrać"
Opublikowano dnia 21.08.2018 10:43
W rozmowie z dziennikiem "Rzeczpospolita były szef MON porusza temat wyborów samorządowych, nieobecności przedstawicieli opozycji na obchodach Święta Wojska Polskiego oraz czy Robert Biedroń jest konkurencją dla PO.

Youtube.com/Telewizja Republika
Siemoniak stwierdza, że  politycy PiS nie byli obecni na paradach za czasów rządów PO.

– Poza tym w odróżnieniu od tamtego okresu nie ma żadnego dialogu rządzących z opozycją. RBN nie została zwołana przez prezydenta od ponad dwóch lat. Nie chcemy być od święta kwiatkiem do kożucha. Liderzy Koalicji Obywatelskiej złożyli tego dnia wieńce w najważniejszych miejscach – stwierdził polityk PO.

Były szef MON nie uważa tak jak Trzaskowski, że defilada Wojska Polskiego za patetyczną.

– Przecież za naszych czasów też odbywały się w Warszawie defilady Wojska Polskiego. Dla mnie to przedsięwzięcia bardzo ważne i potrzebne –podkreśla Siemoniak.

Były wicepremier nie zgadza się ze stwierdzeniem, że Trzaskowski mało się stara w kampanii i że zależy mu mniej na zwycięstwie niż Patrykowi Jakiemu.

– Trzaskowski wie, że nie może tych wyborów przegrać. Widzę jego determinację – zauważa były szef MON.

Źródło: Rzeczpospolita

GT


 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Bolszewicy – kumple Hitlera
17 września 1939 r. – Bolszewia zaatakowała Polskę. Jak do tego doszło? Pakt o nieagresji podpisany 25 lipca 1932 r. okazał się pustym gestem. Stalin, przywódca pogańskiego komunizmu, dbał o pozory. Jeszcze w listopadzie 1938 r. potwierdzono ważność wcześniej zawartych traktatów. Mało tego, dodatkowo zadeklarowano poszerzenie kontaktów gospodarczych. Fotki można było zrobić, prasa miała o czym pisać.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.