loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Maciej Chudkiewicz: Jarosław Kaczyński nie jest osobą, którą można straszyć dzieci
Opublikowano dnia 21.08.2018 09:15
Dziś w programie „Minęła 8” gościł Maciej Chudkiewicz, zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Solidarność”, który ocenił kampanię bilbordową Platformy Obywatelskiej.

zrzut z ekranu

Kampania, ruszy od września, politycy wrócą z wakacji. Im krócej się kampanię prowadzi to można mniej wydać. W dużych miastach kampania zaczęła się personalnie jakiś czas temu. Pytanie czy kampania bilbordowa PO będzie skuteczna. Narazie to tylko negatywna kampania, nie wiem czy straszenie Kaczyńskim jest dobre. On zniknął, był chory, leżał w szpitalu. To nie jest osoba, która można dzisiaj straszyć dzieci. Również temat rzekomych nagród  dla ministrów raczej nie jest dobry do tego. Jeden z bilbordów głosi, że „PiS wziął miliony a wszystko drożeje”. Mówienie, że wszystko drożeje również nie jest trafne, inflacja nie przekracza 2 proc. Wcale mnie nie dziwi, że jest tak duża fala nabijania się z tej kampanii.

- ocenił Maciej Chudkiewicz. 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.