loading
Proszę czekać...
Maciej Chudkiewicz: Jarosław Kaczyński nie jest osobą, którą można straszyć dzieci
Opublikowano dnia 21.08.2018 09:15
Dziś w programie „Minęła 8” gościł Maciej Chudkiewicz, zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Solidarność”, który ocenił kampanię bilbordową Platformy Obywatelskiej.

zrzut z ekranu

Kampania, ruszy od września, politycy wrócą z wakacji. Im krócej się kampanię prowadzi to można mniej wydać. W dużych miastach kampania zaczęła się personalnie jakiś czas temu. Pytanie czy kampania bilbordowa PO będzie skuteczna. Narazie to tylko negatywna kampania, nie wiem czy straszenie Kaczyńskim jest dobre. On zniknął, był chory, leżał w szpitalu. To nie jest osoba, która można dzisiaj straszyć dzieci. Również temat rzekomych nagród  dla ministrów raczej nie jest dobry do tego. Jeden z bilbordów głosi, że „PiS wziął miliony a wszystko drożeje”. Mówienie, że wszystko drożeje również nie jest trafne, inflacja nie przekracza 2 proc. Wcale mnie nie dziwi, że jest tak duża fala nabijania się z tej kampanii.

- ocenił Maciej Chudkiewicz. 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

Komisja Europejska próbowała postawić Polskę do kąta...
To oczywiste, że wymiar sprawiedliwości nie podlega jurysdykcji Unii Europejskiej, ba, w innych krajach-o czym Pani jako wieloletnia korespondentka Polski w Niemczech wie lepiej niż ja pewnie- w wielu krajach europejskich, także w Niemczech, także we Francji, wpływ polityków na wymiar sprawiedliwości, powoływanie sędziów, także sędziów Trybunału Konstytucyjnego, choćby w Austrii, jest znacznie większy niż w naszym kraju. Niedawno mieliśmy do czynienia z sytuacją, gdy jeden z liderów frakcji CDU, czyli partii kanclerz Angeli Merkel, został powołany na wiceprezesa niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego. A więc urzędujący polityk zostaje wiceszefem Trybunału Konstytucyjnego i już wiadomo, że za rok zastąpi przechodzącego na emeryturę szefa Trybunału na tym stanowisku. Również prezydent Francji wyszedł jakiś czas temu z inicjatywą poszerzenia swoich prerogatyw w kwestii powoływania sędziów. W jednym i drugim przypadku Trybunał Sprawiedliwości i Komisja Europejska milczą.
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: 2 Liga: Zadyszka lidera
Za nami 19 kolejka rozgrywek drugiej ligi. Jeszcze miesiąc temu wydawało się, że Widzew Łódź spacerkiem wygra rozgrywki i zamelduje się w pierwszej lidze. Tymczasem w ostatnich trzech meczach faworyt rozgrywek zdobył tylko dwa punkty i przewaga nad drugim w tabeli Radomiakiem, zmalała do jednego punktu.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wypowiedź ministra Grasia potwierdza, że komisja śledcza ds. VAT będzie miała co robić
Wczoraj portal TVP Info opublikował treść kolejnej taśmy nagranej w restauracji „Sowa i Przyjaciele” ze spotkania kilku ważnych polityków Platformy, w tym ówczesnego rzecznika rządu Donalda Tuska, ministra Pawła Grasia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.