loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Joachim Brudziński: "Ludzie nie są w stanie pojąć, że „dyktator” ma stary pulower i spodnie"
Opublikowano dnia 21.08.2018 08:40
Minister spraw wewnętrznych i administracji odniósł się na Twitterze do komentarzy dotyczących stroju Jarosława Kaczyńskiego, prezesa PiS. Brudziński jest zaskoczony tym, że ubrania Kaczyńskiego były bardzo często komentowane przez polityków opozycji.Szef MSWiA wyśmiewa również teorie, że lider obozu Zjednoczonej Prawicy, że zdjęcia z wakacji Kaczyńskiego nie są autentyczne, tylko przerobione w programie graficznym.

Youtube.com

– Już nie fotoszop,teraz, obowiàzuje teza,że zdjęcia sprzed dwóch lat.Te „wypicykowane” lansiarstwo zmieniające joggingowe buciki,spodenki,koszulki i słuchaweczki 3 razy podczas jednej przebieżki w Łazienkach nie jest w stanie pojąć,że „dyktator”ma stary pulower i spodnie – napisał Joachim Brudziński.

 

 Do wpisu Brudzińskiego odniósł się negatywnie Sławomir Nitras, poseł PO.

– Jesteś żenujący. Gorszy niż ten sweter. Zaniedbany facet z wielkim brzuchem wypominający innym bieganie – napisał Nitras.

Źródło: Twitter.com GT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.