loading
Proszę czekać...
Joachim Brudziński: "Ludzie nie są w stanie pojąć, że „dyktator” ma stary pulower i spodnie"
Opublikowano dnia 21.08.2018 08:40
Minister spraw wewnętrznych i administracji odniósł się na Twitterze do komentarzy dotyczących stroju Jarosława Kaczyńskiego, prezesa PiS. Brudziński jest zaskoczony tym, że ubrania Kaczyńskiego były bardzo często komentowane przez polityków opozycji.Szef MSWiA wyśmiewa również teorie, że lider obozu Zjednoczonej Prawicy, że zdjęcia z wakacji Kaczyńskiego nie są autentyczne, tylko przerobione w programie graficznym.

Youtube.com

– Już nie fotoszop,teraz, obowiàzuje teza,że zdjęcia sprzed dwóch lat.Te „wypicykowane” lansiarstwo zmieniające joggingowe buciki,spodenki,koszulki i słuchaweczki 3 razy podczas jednej przebieżki w Łazienkach nie jest w stanie pojąć,że „dyktator”ma stary pulower i spodnie – napisał Joachim Brudziński.

 

 Do wpisu Brudzińskiego odniósł się negatywnie Sławomir Nitras, poseł PO.

– Jesteś żenujący. Gorszy niż ten sweter. Zaniedbany facet z wielkim brzuchem wypominający innym bieganie – napisał Nitras.

Źródło: Twitter.com GT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Grillowanie Rosji – start.
Wczoraj, na giełdzie w Londynie cena baryłki ropy marki Brent w kontraktach na styczeń spadła do poziomu poniżej 65 dolarów, a dokładnie do 64,87. Patrząc na to z punktu widzenia maksymalnej ceny, którą ropa notowała w październiku mamy do czynienia z korektą przekraczającą już 20 dolarów. Zdaniem specjalistów niewiele wskazuje na to, aby trend ten był krótkotrwały. Decyduje o tym przynajmniej kilka czynników. Po pierwsze ostatni raport OPEC wskazuje, że światowy popyt w roku przyszłym może być mniejszy niźli jeszcze niedawno sądzono, po drugie w Stanach Zjednoczonych wydobycie, szczególnie w basenie Permian rośnie znacznie szybciej a na dodatek problemy logistyczne (brak rurociągów i konieczność przewożenia ropy cysternami) mają się ku końcowi. I wreszcie, po trzecie, spadek dostaw z Iranu został dość łatwo uzupełniony wzrostem wydobycia w Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach i w Rosji. Zresztą amerykańskie Ministerstwo Finansów wprowadziło szereg wyjątków (m.in. dla Indii i Chin) w reżimie sankcyjnym, wobec czego ich skutki dla rynku ropy są mniej dolegliwe niźli się spodziewano.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Chora miłość do okupantów
Zadaję to pytanie wszystkim, którzy nadal bronią dalszego istnienia w Polsce Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz pomników Armii Czerwonej w przestrzeni publicznej III RP.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Ambitne propozycje PE i pesymizm w krajach członkowskich w sprawie budżetu po 2020 roku
Wczoraj odbyła się debata na sprawozdaniem dotyczącym unijnego budżetu na lata 2021-2027, w którym Parlament Europejski potwierdził swoje ambitne stanowisko ustanowienia górnego pułapu wydatków na poziomie 1,3% DNB UE-27, czyli 1324 mld euro w cenach z 2018 roku, a więc o blisko 200 mld euro więcej niż propozycja KE (1,14% DNB UE-27).
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.