loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prof. Cenckiewicz publikuje kolejne dokumenty dot. Ewy Gawor: "Fiu fiu..."
Opublikowano dnia 21.08.2018 08:05
Dyrektor Wojskowego Biura Historycznego opublikował kolejne dokumenty z okresu PRL. Tym razem Cenckiewicz wziął na celownik Ewę Gawron. Okazuje się, że urzędniczka warszawskiego ratusza była poważną personą przed w strukturach partyjnych.

Youtube.com

– Pani chorąży MO Ewa Kuczarska-Subda-Gawor to jest poważna persona bo z generałami WRON i bezpieki robiła nawet, i zabierana na poważne rozmówki była na baaaaardzo wysoki szczebel... Fiu fiu... To hasło "Raz sierpem, raz młotem..." to straszna nienawiść jednak – napisał historyk na Twitterze.

 

 Źródło: Twitter.com GT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.