loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Maciej Lasek na tropie afery: Z czego [Kaczyński] opłaca dom, media, komunikację, jedzenie i ubranie?
Opublikowano dnia 19.08.2018 13:16
Maciej Lasek, były przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, która zajmowała się badaniem sprawy katastrofy smoleńskiej, odpowiedział internautce, która wyraziła własne opinie odnośnie prezesa PiSu Jarosława Kaczyńskiego.

YT, print screen


Nie ma majątku, prawa jazdy ani konta w banku. Jest uczciwy, wiarygodny i przyzwoity. Nie zje za nasze ośmiorniczek, a dla Polski zrobiłby wszystko. I nie można Go kupić. Dlatego jego wykrzywione zdjęcie ma straszyć ludzi. I dlatego sromotnie przegracie

- napisała internautka, nawiązując do kampanii "PiS wziął miliony".

 


Jak nic nie ma, to z czego żyje? Z czego opłaca dom, media, komunikację, jedzenie i ubranie? Widział go ktoś samego w Biedronce czy innym sklepiku lub w aptece po leki? A może sprzątającego ogród lub dom? Nie? To może jednak ktoś to wszystko za niego robi? I kto za to płaci?

- zastanawia się Lasek.

Mówi się, że dobrze zadane pytanie, to pół drogi do celu. Tu bardzo ciekawie postawiona jest sprawa, może zatem  warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób pieniądze trafiają zwykle do portfela. Na ogół odbywa się to w następującej kolejności - zawarta umowa, wykonana praca, zapłata, z której potem dokonuje się zakupów, opłaca rachunki, zamawia usługi etc. Jeśli ktoś ma inne doświadczenia, to chętnie zapoznamy się z alternatywnymi drogami wpływów.


 

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Bolszewicy – kumple Hitlera
17 września 1939 r. – Bolszewia zaatakowała Polskę. Jak do tego doszło? Pakt o nieagresji podpisany 25 lipca 1932 r. okazał się pustym gestem. Stalin, przywódca pogańskiego komunizmu, dbał o pozory. Jeszcze w listopadzie 1938 r. potwierdzono ważność wcześniej zawartych traktatów. Mało tego, dodatkowo zadeklarowano poszerzenie kontaktów gospodarczych. Fotki można było zrobić, prasa miała o czym pisać.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.