loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Żakowski o Patryku Jakim: "Człowiek katastrofa. Wpiep***ł nas w aferę reprywatyzacyjną"
Opublikowano dnia 17.08.2018 09:55
Rafał Trzaskowski był gościem red. Jacka Żakowskiego na antenie Radia TOK FM. O ile krytyka Rafała Trzaskowskiego w kierunku jego głównego politycznego rywala nie może dziwić, o tyle słowa wypowiedziane przez dziennikarza wręcz szokują. 

screen video

Można robić wszystko, żeby udawać, że Jaki to nie jest polityk PiS-u i nie jest odpowiedzialny za to, co robi ten rząd, ale jest to jeden z najbardziej aktywnych ministrów 


- powiedział na temat Patryka Jakiego Rafał Trzaskowski.
 

Oczywiście, człowiek katastrofa. To on nas wpiep***ł... przepraszam, nie powiedziałem tego, wpakował w całą tę aferę reprywatyzacyjną 


- odpowiedział Żakowski.
 
źródło: twitter

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.