loading
Proszę czekać...
[video] Żakowski o Patryku Jakim: "Człowiek katastrofa. Wpiep***ł nas w aferę reprywatyzacyjną"
Opublikowano dnia 17.08.2018 09:55
Rafał Trzaskowski był gościem red. Jacka Żakowskiego na antenie Radia TOK FM. O ile krytyka Rafała Trzaskowskiego w kierunku jego głównego politycznego rywala nie może dziwić, o tyle słowa wypowiedziane przez dziennikarza wręcz szokują. 

screen video

Można robić wszystko, żeby udawać, że Jaki to nie jest polityk PiS-u i nie jest odpowiedzialny za to, co robi ten rząd, ale jest to jeden z najbardziej aktywnych ministrów 


- powiedział na temat Patryka Jakiego Rafał Trzaskowski.
 

Oczywiście, człowiek katastrofa. To on nas wpiep***ł... przepraszam, nie powiedziałem tego, wpakował w całą tę aferę reprywatyzacyjną 


- odpowiedział Żakowski.
 
źródło: twitter

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Jest porozumienie w sprawie Brexitu, ale z brytyjskiego rządu odchodzi aż 5 ministrów
W środę zarówno strona unijna jak i rząd W. Brytanii ogłosili, że jest porozumienie w sprawie uporządkowanego wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej, ale już w czwartek dowiedzieliśmy się, że odchodzi aż 5 ministrów, w tym ten odpowiedzialny za negocjacje Brexitu.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Autokracja z zachowaniem praw obywatelskich", czyli o Polsce i Węgrzech na łamach FAZ
"Dokonano analizy systemu władzy i sposobu sprawowania rządów przez dwóch silnych ludzi: Viktora Orbana i Jarosława Kaczyńskiego a także ich partii: Fidesz i PiS. Chodzi o ideologiczne i biograficzne tło, o podobieństwa i różnice. Przy czym wniosek redaktorów tego tomu (Manfreda Sappera, Volkera Weichsela) zdaje się być taki, iż o demokracji w tych dwóch krajach nie ma już właściwie mowy. Nawet nie o demokracji illiberalnej. Pojawia się za to dość osobliwa atrybucja w postaci pojęcia »liberalna autokracja« czyli autokracja, w której obowiązują jeszcze prawa człowieka. To dotyczy w szczególności Węgier, a Polska znajduje na drodze do tego" - czytamy na łamach Frankfurter Allgemeine Zeitung.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zerowy prezydent Krakowa
Jestem przekonany, że ceniący oszczędny tryb życia krakowianie z uznaniem patrzą na swojego prezydenta.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.