loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Modlinger: Problemem moje żydowskie pochodzenie. Engelking: Wydaje się, że zachowanie
Opublikowano dnia 13.08.2018 17:04
Michał Modlinger, filmowiec z Łodzi, który na jednej z demonstracji zachowywał się w sposób agresywny w stosunku do policjantów w rozmowie z portalem Oko.press stwierdził, że z powodu jego żydowskich korzeni rozpoczęła się na niego nagonka. Inne zdanie na temat krytyki mężczyzny ma Wojciech Engelking, publicysta Kultury Liberalnej, który trafnie zripostował Modlingera.

Youtube.com

– Na przykład na Twitterze, podawano już moje pełne nazwisko. Wylała się ogromna fala hejtu podobna do wcześniejszej pod artykułami o Wiaczesławie Skidanie [ukraińskim aktorze, występującym w TVP, którego omyłkowo rozpoznano w postaci Michała Modlingera – red.]. Tym razem problemem jest nie pochodzenie ukraińskie tylko moje pochodzenie żydowskie. Czytałem komentarze, że dla takich, jak ten skaczący osobnik, może komory gazowe powinny dalej obowiązywać. Wiadomo, to internet, ale czytanie tego rodzaju komentarzy jest przykre. Wyroków śmierci mam już kilka, obietnic pobić i wyzwisk od ubeków kilkadziesiąt 

–  powiedział w rozmowie z portalem Oko.press Michał Modlinger. Innego zdania jest Wojciech Engelking, publicysta Kultury Liberalnej. 
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.