loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marcin Meller: "Moja wypowiedź o Żołnierzach Wyklętych została zmanipulowana"
Opublikowano dnia 13.08.2018 13:55
Dziennikarz w rozmowie z Wirtualną Polską stwierdza, że jego wypowiedź została okrojona.

Youtube.com

–  Nikogo nie obrażałem. Mamy do czynienia z czystą manipulacją wypowiedzi i następującym po niej strumieniem prawicowego hejtu. Mowa była nie o Żołnierzach Wyklętych, a o tym, że nie należy się ścigać z prawą stroną na pamięć historyczną. Każdy, kto oglądał program, wie o co chodzi – powiedział Meller.

Wypowiedź dziennikarza skrytykował Dominik Tarczyński z PiS, który stwierdził, że olać to może matkę Mellera, a nie Żołnierzy Wyklętych

W poniedziałek w Polskim Radiu 24 Marek Król bronił Tarczyńskiego. 

– Jestem za Tarczyńskim. Meller jest z bardzo mocnymi sowieckimi korzeniami, a sowieckie jak nie dostanie w dziób, to nie zrozumie. I tak trzeba postępować z ludźmi o mentalności sowieckiej – stwierdził Król.

Meller odniósł się również do wypowiedzi byłego redak

– Mam się odnosić do wypowiedzi byłego sekretarza KC PZPR? Towarzysz Król ewidentnie tęskni za latami 80-tymi, kiedy był aparatczykiem PZPR, a ludziom sprzeciwiającym się komunistycznej władzy dawano w dziób.  Nie chce mi się schodzić do poziomu posła Tarczyńskiego. Jest problemem swojej partii, a nie moim. Jego ekscesy krytykuje już nawet prawa strona. Niektórzy zdają sobie sprawę, że im szkodzi – uważa Meller.

Źródło: wp.pl

GT


 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.