loading
Proszę czekać...
Rosati wyśmiewa premiera. Andruszkiewicz: Przeproś pierw za to, że lizałeś buty Sowietom
Opublikowano dnia 11.08.2018 11:07
Na przemówienie premiera Morawieckiego zareagował członek doradców ekonomicznych PO, ekonomista i europoseł Dariusz Rosati, nazywając słowa premiera "bzdetami". To z kolei rozsierdziło młodego posła WiS.

YT, print screen


Jesteśmy atakowani z różnych stron, bo zobowiązaliśmy się dbać o dobre imię Polski! Wielu to się nie podoba, bo łatwiej prowadzić politykę wobec państwa słabego i zakompleksionego niż takiego, które może się szczycić swoją historią

- powiedział premier.

 


Co za bzdety ten premier wygaduje. „Jesteśmy atakowani, bo dbamy o dobre imię Polski”. Jak można tak podpuszczać i straszyć ludzi? Co za nonsens

- skomentował Rosati.

 


Towarzysz Rosati, który całą młodość służył czerwonym będąc w PZPR - ocenia Premiera Morawieckiego, który młodość poświęcił m.in. walce z czerwonymi. Rosati, przeproś pierw za to, że lizałeś buty Sowietom, a później siedź cicho

- odpowiedział Andruszkiewicz.
 

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Grillowanie Rosji – start.
Wczoraj, na giełdzie w Londynie cena baryłki ropy marki Brent w kontraktach na styczeń spadła do poziomu poniżej 65 dolarów, a dokładnie do 64,87. Patrząc na to z punktu widzenia maksymalnej ceny, którą ropa notowała w październiku mamy do czynienia z korektą przekraczającą już 20 dolarów. Zdaniem specjalistów niewiele wskazuje na to, aby trend ten był krótkotrwały. Decyduje o tym przynajmniej kilka czynników. Po pierwsze ostatni raport OPEC wskazuje, że światowy popyt w roku przyszłym może być mniejszy niźli jeszcze niedawno sądzono, po drugie w Stanach Zjednoczonych wydobycie, szczególnie w basenie Permian rośnie znacznie szybciej a na dodatek problemy logistyczne (brak rurociągów i konieczność przewożenia ropy cysternami) mają się ku końcowi. I wreszcie, po trzecie, spadek dostaw z Iranu został dość łatwo uzupełniony wzrostem wydobycia w Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach i w Rosji. Zresztą amerykańskie Ministerstwo Finansów wprowadziło szereg wyjątków (m.in. dla Indii i Chin) w reżimie sankcyjnym, wobec czego ich skutki dla rynku ropy są mniej dolegliwe niźli się spodziewano.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Chora miłość do okupantów
Zadaję to pytanie wszystkim, którzy nadal bronią dalszego istnienia w Polsce Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz pomników Armii Czerwonej w przestrzeni publicznej III RP.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Ambitne propozycje PE i pesymizm w krajach członkowskich w sprawie budżetu po 2020 roku
Wczoraj odbyła się debata na sprawozdaniem dotyczącym unijnego budżetu na lata 2021-2027, w którym Parlament Europejski potwierdził swoje ambitne stanowisko ustanowienia górnego pułapu wydatków na poziomie 1,3% DNB UE-27, czyli 1324 mld euro w cenach z 2018 roku, a więc o blisko 200 mld euro więcej niż propozycja KE (1,14% DNB UE-27).
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.