loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Poznań - tramwaje w flagami LGBT. Wybranowski: Tak szkodliwego jak Jaśkowiak urzędnika nie było od wojny
Opublikowano dnia 10.08.2018 11:33
W Poznaniu, w związku w mającą się odbyć w weekend Paradą Równości, tramwaje wyjechały na ulice miasta z tęczowymi flagami środowisk LGBT. Sprawa wzbudziła liczne komentarze. Głos zabrał także znany publicysta.

YT, print screen


Szkoda, że będąc utrzymywanym z pieniędzy mieszkańców to nie mieszkańcy są dla nich priorytetem. Powtórzę - tak szkodliwego dla Poznania urzędnika jak Jaśkowiak i jego banda zideologizowanych dyletantów nie było w Poznaniu od wojny

- stwierdził Wojciech Wybranowski.

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.