loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Schetyna: Trzaskowski ma ciężką kampanię, ma przeciwnika który rozdaje jabłka
Opublikowano dnia 10.08.2018 09:34
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej, goszcząc w stacji TVN24 odniósł się do tematu kampanii prezydenckiej Rafała Trzaskowskiego.

print screen TT

Uważam, że Trzaskowski naprawdę walczy, ma charakter i go pokazuje. Ma bardzo ciężką kampanię, bo tak naprawdę kampanii jeszcze nie ma, a ma jako przeciwnika osobę, która nie ma żadnych ograniczeń, znaczy rozdaje jabłka, wszystko wszystkim obiecuje i robi coś, co nie jest żadną polityką

- powiedział Grzegorz Schetyna.

 

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.