loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kują nowego Cybę. Biura PiS-u zdemolowane
Opublikowano dnia 22.07.2018 11:20
W województwie kujawsko-pomorskim w Golubiu-Dobrzyniu i Wąbrzeźnie zdewastowane zostały biura członków Prawa i Sprawiedliwości - senatora Andrzeja Mioduszewskiego i posła Krzysztofa Czabańskiego. Do atak doszło również w Warszawie.

twitter@kobuz3
Przed wejściem do wspólnej filii biura pojawiły się napisy – „Czas na sąd ostateczny”. Na drzwiach i oknach napisano – „PZPR”. Dewastacja odbyła się w nocy z piątku na sobotę.

Biura zostały zdemolowane prawdopodobnie przez tą samą osobę – świadczyć o tym może charakter pisma. Sprawa została zgłoszona na policję. Nieoficjalnie media sugerują, że wkrótce ma dojść do zatrzymań na podstawie zapisów monitoringu miejskiego.

Do ataku doszło również w Warszawie, gdzie pojawiły się wulgarne napisy. 

To nie pierwszy tego typu atak w ostatnich kilkudziesięciu miesiącach.
Źródło: rmf24.pl
kos
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.