loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kują nowego Cybę. Biura PiS-u zdemolowane
Opublikowano dnia 22.07.2018 11:20
W województwie kujawsko-pomorskim w Golubiu-Dobrzyniu i Wąbrzeźnie zdewastowane zostały biura członków Prawa i Sprawiedliwości - senatora Andrzeja Mioduszewskiego i posła Krzysztofa Czabańskiego. Do atak doszło również w Warszawie.

twitter@kobuz3
Przed wejściem do wspólnej filii biura pojawiły się napisy – „Czas na sąd ostateczny”. Na drzwiach i oknach napisano – „PZPR”. Dewastacja odbyła się w nocy z piątku na sobotę.

Biura zostały zdemolowane prawdopodobnie przez tą samą osobę – świadczyć o tym może charakter pisma. Sprawa została zgłoszona na policję. Nieoficjalnie media sugerują, że wkrótce ma dojść do zatrzymań na podstawie zapisów monitoringu miejskiego.

Do ataku doszło również w Warszawie, gdzie pojawiły się wulgarne napisy. 

To nie pierwszy tego typu atak w ostatnich kilkudziesięciu miesiącach.
Źródło: rmf24.pl
kos
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Konwencja w sprawie Morza Kaspijskiego, czyli jak Rosja rozgrywa Iran.
12 sierpnia na szczycie w kazachskim porcie Aktau podpisano konwencję regulującą status Morza Kaspijskiego oraz zasady współpracy 5 państw mających doń dostęp. Negocjacje trwały 22 lata, odbyło się 5 szczytów liderów państw, setki spotkań na niższych szczeblach i negocjacji eksperckich, a do ostatniej chwili nie było wiadomo czy umowa zostanie podpisana. Irańskie media oceniały, przed szczytem, że szansa jej zawarcia wynosi 50 na 50. Już to, że rozmowy trwały tak długo i ostatecznie doszło do zawarcia jakiejś formy porozumienia każe przyjrzeć się temu, co się stało, z większą uwagą. Przede wszystkim z tego powodu, że kształt kompromisu odbija jak w zwierciadle zmieniający się układ sił w regionie oraz zamierzenia i interesy głównych graczy.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.