loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Ciekawe. Nowy "męczennik" opozycji totalnej już bez kołnierza ortopedycznego
Opublikowano dnia 22.07.2018 00:41
Dawid Winiarski, na filmach widać jak zachowuje się agresywnie wobec policjantów, pokazywany był ostatnio w mediach publicznych w szpitalu, w kołnierzu ortopedycznym. Rzekomo miał zostać "ciężko" pobity przez policję. Dla Faktów TVN już wypowiadał się swobodnie

screen TT
Tak zachowywał się pod sejmem Dawid Wniarski Tak pozdrawiał z okna szpitala Tak był przedstawiany w "wiodących mediach" Na szczęście szybko ozdrowiał i w pełni sił mógł się wypowiedzieć dla Faktów TVNI jeszcze raz obrazki męczeństwacyk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Halloween – dobry obyczaj czy nadużycie obyczajowe
Jak co roku 31 października niektórzy z nas będą celebrować tzw. Halloween. Zanim przebierzemy swoje dziecko w kościotrupa, śmierć lub ducha, zastanówmy się w czym tak naprawdę pozwalamy naszym dzieciom uczestniczyć.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: "Waszyngton gra kartą atomową"
John Bolton jest w Moskwie. Wczoraj spotkał się z szefem Rady Bezpieczeństwa, generałem Patruszewem, z którym rozmawiał ostatnio w Genewie w sierpniu, a dziś (wtorek), jak podały agencje planowane jest spotkanie z prezydentem Putinem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: "Sąsiedzi depolonizują historię..."
To, że Ukraińcy na siłę „ukrainizują” historię Kresów Wschodnich RP, przypisując ukraińskość polskim artystom, naukowcom i innym osobom naszego życia publicznego – już wiemy i stało się to niechlubną normą. Tymczasem ostatnio zabrali się za „korygowanie” życiorysu wielkiego Polaka, który co prawda nie miał nic wspólnego ze wschodnimi rubieżami Rzeczpospolitej, więc nie sposób zrobić było z niego Ukraińca (Litwina, Białorusina) – zatem dopisano mu... niemiecką tożsamość.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.