loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Ciekawe. Nowy "męczennik" opozycji totalnej już bez kołnierza ortopedycznego
Opublikowano dnia 22.07.2018 00:41
Dawid Winiarski, na filmach widać jak zachowuje się agresywnie wobec policjantów, pokazywany był ostatnio w mediach publicznych w szpitalu, w kołnierzu ortopedycznym. Rzekomo miał zostać "ciężko" pobity przez policję. Dla Faktów TVN już wypowiadał się swobodnie

screen TT
Tak zachowywał się pod sejmem Dawid Wniarski Tak pozdrawiał z okna szpitala Tak był przedstawiany w "wiodących mediach" Na szczęście szybko ozdrowiał i w pełni sił mógł się wypowiedzieć dla Faktów TVNI jeszcze raz obrazki męczeństwacyk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.