loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Łukaszu, to nie jest opinia Financial Times, ale Twoja". Internauci obnażają manipulację dziennikarza
Opublikowano dnia 16.07.2018 13:52
"Financial Times [pisze] o tym, że Morawiecki nie jest umiarkowanym technokratą, tylko radykałem walczącym z duchami [własnej] przeszłości" - napisał na Twitterze dziennikarz Łukasz Pawłowski. Do wpisu dołączył link do rzeczonego artykułu. Sęk w tym, że... tekst nie jest autorstwa nikogo z redakcji Financial Times, znajduje się on w dziale "Opinie", a artykuł napisał sam... Łukasz Pawłowski.

Łukasz Pawłowski, screen YT, twitter

Financial Times o tym, że @MorawieckiM nie jest umiarkowanym technokratą, tylko radykałem walczącym z duchami [własnej] przeszłości


- pisze Łukasz Pawłowski. Internauci bardzo szybko wyłapali manipulację dziennikarza. W komentarzach posypała się na redaktora bardzo ostra krytyka.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Halloween – dobry obyczaj czy nadużycie obyczajowe
Jak co roku 31 października niektórzy z nas będą celebrować tzw. Halloween. Zanim przebierzemy swoje dziecko w kościotrupa, śmierć lub ducha, zastanówmy się w czym tak naprawdę pozwalamy naszym dzieciom uczestniczyć.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: "Waszyngton gra kartą atomową"
John Bolton jest w Moskwie. Wczoraj spotkał się z szefem Rady Bezpieczeństwa, generałem Patruszewem, z którym rozmawiał ostatnio w Genewie w sierpniu, a dziś (wtorek), jak podały agencje planowane jest spotkanie z prezydentem Putinem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: "Sąsiedzi depolonizują historię..."
To, że Ukraińcy na siłę „ukrainizują” historię Kresów Wschodnich RP, przypisując ukraińskość polskim artystom, naukowcom i innym osobom naszego życia publicznego – już wiemy i stało się to niechlubną normą. Tymczasem ostatnio zabrali się za „korygowanie” życiorysu wielkiego Polaka, który co prawda nie miał nic wspólnego ze wschodnimi rubieżami Rzeczpospolitej, więc nie sposób zrobić było z niego Ukraińca (Litwina, Białorusina) – zatem dopisano mu... niemiecką tożsamość.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.