loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Łukaszu, to nie jest opinia Financial Times, ale Twoja". Internauci obnażają manipulację dziennikarza
Opublikowano dnia 16.07.2018 13:52
"Financial Times [pisze] o tym, że Morawiecki nie jest umiarkowanym technokratą, tylko radykałem walczącym z duchami [własnej] przeszłości" - napisał na Twitterze dziennikarz Łukasz Pawłowski. Do wpisu dołączył link do rzeczonego artykułu. Sęk w tym, że... tekst nie jest autorstwa nikogo z redakcji Financial Times, znajduje się on w dziale "Opinie", a artykuł napisał sam... Łukasz Pawłowski.

Łukasz Pawłowski, screen YT, twitter

Financial Times o tym, że @MorawieckiM nie jest umiarkowanym technokratą, tylko radykałem walczącym z duchami [własnej] przeszłości


- pisze Łukasz Pawłowski. Internauci bardzo szybko wyłapali manipulację dziennikarza. W komentarzach posypała się na redaktora bardzo ostra krytyka.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.