loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dawid Wildstein: "Pisiory. Przestańcie się podniecać Trumpem"
Opublikowano dnia 11.07.2018 16:12
Publicysta w ironiczny sposób skomentował na Twitterze bieżącą sytuację polityczą i ostrzegł, czego Polacy powinni się najbardziej obawiać.

Youtube.com

– Pisiory. Przestańcie się podniecać Trumpem, jego spotkaniem z naszym prezydentem Dudą i kwestią Nordstream2. Są sprawy dużo ważniejsze! Bojkotuje nas Jagger i Bono a podobno Kinga Gajewska załatwiła, że w obronie polskich sądów wyda oświadczenie Myszka Miki – napisał WIldstein.

 

Źródło: Twitter.com GT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Intrygujący monument
Może właśnie dzięki tej oryginalnej formie pomnik gen. Kuklińskiego budzi większą ciekawość niż gdyby był figuralny?
avatar
dr Piotr
Łysakowski

czerwiec 1953
Jedną z osób zamordowanych „zgodnie z – sowieckim - prawem” był Willi Goettling „[...] Agencja ADN ogłosiła komunikat dowódcy wojskowego radzieckiego sektora Berlina z dnia 18 bm.[...] Willi Goettling mieszkaniec Berlina zachodniego, który działał z polecenia obcego wywiadu oraz był jednym z aktywnych organizatorów prowokacji i zamieszek w radzieckim sektorze Berlina biorąc udział w bandyckich ekscesach przeciwko organom władzy i przeciwko ludności skazany został na karę śmierci przez rozstrzelanie. Wyrok został wykonany”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.