loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Trump mocno w rozmowie na szczycie NATO: Dajecie Rosji wielkie pieniądze, a chcecie naszej ochrony
Opublikowano dnia 11.07.2018 14:16
W internecie pojawił się film z rozmowy Donalda Trumpa na szczycie NATO z udziałem Sekretarza Generalnego NATO Jensa Stoltenberga podczas której prezydent USA w ostrych słowach skrytykował europejskich sojuszników mówiąc o tym, że Stanu Zjednoczone chronią takie kraje jak Niemcy i Francja przed Rosją, podczas gdy Niemcy podpisują z tą samą Rosją kontrakty na surowce energetyczne i finansują wielkimi pieniędzmi

zrzut z ekranu
- Donald Trump wali prosto w oczy. Chcecie naszej obrony przed Rosją - za nasze wielkie pieniądze, a sami dajecie wielkie pieniądze Rosji i uzależniacie się od niej. Czego więc naprawdę chcecie i dlaczego my mamy za to płacić? Szach mat! - ocenia mocne słowa Donalda Trumpa publicysta Sieci Stanisław Janecki. 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: 22 lipca - zwyczajny dzień
Nie ma już dzisiaj fałszywych świąt i rocznic, nie ma ogłupiającej propagandy, nie ma zastępowania prawdy kłamstwem.
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Pierwszy gwizdek w Krakowie
Pierwszy gwizdek rozpoczynający sezon piłkarski 2018/19 rozległ się w Krakowie, gdzie w piątek o godz. 17.45 walkę o punkty w I Lidze rozpoczęli zawodnicy Garbarni i Stali Mielec. Tam też padła pierwsza bramka sezonu, którą w 13’ spotkania zdobył zawodnik Stali, Martin Dobrotka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Udany powrót za kraty przez spalony dom
Podpalacz ostatnie dziesięciolecie spędził w kryminale i traktował to miejsce jako swój prawdziwy dom, do którego koniecznie chciał powrócić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.