loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Czuchnowski ("Wyborcza") nazywa dziennikarza "Sieci" "fi**em". W tle afery - kot dr. Targalskiego
Opublikowano dnia 11.07.2018 13:09
W niektórych krajach (USA, Wielka Brytania, Izrael, Holandia, Tajwan) dużą popularność zdobył film z dr. Jerzym Targalskim na którym pojawił się jego kot - "Lisiu". Materiał był wypowiedzią dla holenderskiej publicznej telewizji NTR. Ten dość zabawny filmik wywołał duże emocje wśród dziennikarzy sympatyzujących z totalną opozycją.

zrzut z ekranu
Dr Jerzy Targalski jest politologiem prowadzącym w "Telewizji Republika" program "Geopolityczny Tygiel", w którym bardzo często goszczą jego koty. n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: 22 lipca - zwyczajny dzień
Nie ma już dzisiaj fałszywych świąt i rocznic, nie ma ogłupiającej propagandy, nie ma zastępowania prawdy kłamstwem.
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Pierwszy gwizdek w Krakowie
Pierwszy gwizdek rozpoczynający sezon piłkarski 2018/19 rozległ się w Krakowie, gdzie w piątek o godz. 17.45 walkę o punkty w I Lidze rozpoczęli zawodnicy Garbarni i Stali Mielec. Tam też padła pierwsza bramka sezonu, którą w 13’ spotkania zdobył zawodnik Stali, Martin Dobrotka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Udany powrót za kraty przez spalony dom
Podpalacz ostatnie dziesięciolecie spędził w kryminale i traktował to miejsce jako swój prawdziwy dom, do którego koniecznie chciał powrócić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.