loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Czuchnowski ("Wyborcza") nazywa dziennikarza "Sieci" "fi**em". W tle afery - kot dr. Targalskiego
Opublikowano dnia 11.07.2018 13:09
W niektórych krajach (USA, Wielka Brytania, Izrael, Holandia, Tajwan) dużą popularność zdobył film z dr. Jerzym Targalskim na którym pojawił się jego kot - "Lisiu". Materiał był wypowiedzią dla holenderskiej publicznej telewizji NTR. Ten dość zabawny filmik wywołał duże emocje wśród dziennikarzy sympatyzujących z totalną opozycją.

zrzut z ekranu
Dr Jerzy Targalski jest politologiem prowadzącym w "Telewizji Republika" program "Geopolityczny Tygiel", w którym bardzo często goszczą jego koty. n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Intrygujący monument
Może właśnie dzięki tej oryginalnej formie pomnik gen. Kuklińskiego budzi większą ciekawość niż gdyby był figuralny?
avatar
dr Piotr
Łysakowski

czerwiec 1953
Jedną z osób zamordowanych „zgodnie z – sowieckim - prawem” był Willi Goettling „[...] Agencja ADN ogłosiła komunikat dowódcy wojskowego radzieckiego sektora Berlina z dnia 18 bm.[...] Willi Goettling mieszkaniec Berlina zachodniego, który działał z polecenia obcego wywiadu oraz był jednym z aktywnych organizatorów prowokacji i zamieszek w radzieckim sektorze Berlina biorąc udział w bandyckich ekscesach przeciwko organom władzy i przeciwko ludności skazany został na karę śmierci przez rozstrzelanie. Wyrok został wykonany”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.