loading
Proszę czekać...
Pod ogromny zamek niszczona jest Puszcza Notecka w obszarze "Natura 2000"? Internauci komentują ostro
Opublikowano dnia 08.07.2018 15:11
Furorę w mediach społecznościowych robią zdjęcia i plany budowanego w lesie "zamku". Internauci pytają, kto wydał na to zgodę?

pexels.com
 

Polska na dwóch zdjęciach. Urzędnicy stwierdzili, że budowa gigantycznego zamku na środku jeziora, w puszczy Noteckiej, w obszarze Natura 2000 nie zagraża środowisku

- napisał Jan Mencwel.

Niektórzy internauci twierdzą, że właścicielem posiadłości ma być rodzina Kulczyków. Stowarzyszenie "Miasto Jest Nasze" informuje jednak, że:

Inwestorem zamku w Stobnicy na obszarze specjalnej ochrony ptaków w Puszczy Noteckiej jest spółka D.J.T. Sp. z o.o. z Poznania 
Prezesem ww. spółki jest Dymitr Paweł Nowak.Sprawa wydaje się ciekawa. Zwłaszcza w kontekście braku protestów ze strony ekologów. Gdzie jest Greenpeace? Gdzie zdruzgotani aktywiści?


  adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Agencja Moody's podwyższa prognozę wzrostu PKB, a Polska wśród rynków rozwiniętych
W ostatnich dniach mamy do czynienia z dwoma ważnymi zdarzeniami, które pokazują, że po blisko 3 latach rządów Prawa i Sprawiedliwości, agencje ratingowe wręcz na wyścigi podwyższają prognozy wzrostu gospodarczego dla Polski, a jednocześnie nasz kraj został przekwalifikowany z grupy rynków wschodzących do rynków rozwiniętych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Ustawa dereperacyjna
Wolna ciągnęła się niedziela. Mama Łukaszka ożywiała się tylko wtedy, kiedy w którejś ze stacji radiowych nadawano nowoczesny i postępowy przebój. Przebój został oparty na znanej piosence wykonywanej przez Mieczysława Fogga i wykonywali go artyści, którzy protestowali jak szaleni przeciwko obecnej władzy występując za pieniądze w publicznej telewizji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.