loading
Proszę czekać...
Austria bada, które kraje UE chcą drugiego wysłuchania Polski ws. praworządności
Opublikowano dnia 05.07.2018 12:59
Austria sonduje unijne kraje w sprawie zorganizowania drugiego wysłuchania Polski w ramach procedury praworządności, kilkanaście państw jest "za" – pisze Polskie Radio.

pixabay.com
Za drugim wysłuchaniem są przede wszystkim państwa skandynawskie, Beneluksu, Francja i Niemcy. Z informacji Polskiego Radia wynika, że zwolennicy drugiego wysłuchania argumentowali, że są nowe okoliczności.

Ambasadorowie Węgier, Czech i Słowacji byli przeciwko i argumentowali, że na razie takie wysłuchanie nie jest potrzebne.

Źródło: Polskie Radio
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Agencja Moody's podwyższa prognozę wzrostu PKB, a Polska wśród rynków rozwiniętych
W ostatnich dniach mamy do czynienia z dwoma ważnymi zdarzeniami, które pokazują, że po blisko 3 latach rządów Prawa i Sprawiedliwości, agencje ratingowe wręcz na wyścigi podwyższają prognozy wzrostu gospodarczego dla Polski, a jednocześnie nasz kraj został przekwalifikowany z grupy rynków wschodzących do rynków rozwiniętych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Ustawa dereperacyjna
Wolna ciągnęła się niedziela. Mama Łukaszka ożywiała się tylko wtedy, kiedy w którejś ze stacji radiowych nadawano nowoczesny i postępowy przebój. Przebój został oparty na znanej piosence wykonywanej przez Mieczysława Fogga i wykonywali go artyści, którzy protestowali jak szaleni przeciwko obecnej władzy występując za pieniądze w publicznej telewizji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.