loading
Proszę czekać...
[VIDEO] W. Gadowski: Kibiców policja goni, a feministki nie?
Opublikowano dnia 04.07.2018 22:06
- W Warszawie panie feministki obmalowały budynki kościelne. I nie można tego towarzystwa pozamykać, tak jak zwykłych wandali i chuliganów? Bo one działają politycznie? Wysmarowały sprayem to samo, co smarują kibice, tak samo wulgarnie, a o działaniach policji jakoś nic nie słychać – mówi w cotygodniowym felietonie publicysta, Witold Gadowski.

Źródło: screen YouTube
Przyszła mi do głowy taka refleksja: gdyby tak wymalowano nie daj Boże bożnicę albo muzeum POLIN, ależ by się aj waj rozległo. Ale ponieważ wymalowano budynki Kościoła Katolickiego, to bardzo dobrze. My też milczymy w takich sprawach - kontynuował dziennikarz śledczy.

Oglądaj całość


Źródło: You Tube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Agencja Moody's podwyższa prognozę wzrostu PKB, a Polska wśród rynków rozwiniętych
W ostatnich dniach mamy do czynienia z dwoma ważnymi zdarzeniami, które pokazują, że po blisko 3 latach rządów Prawa i Sprawiedliwości, agencje ratingowe wręcz na wyścigi podwyższają prognozy wzrostu gospodarczego dla Polski, a jednocześnie nasz kraj został przekwalifikowany z grupy rynków wschodzących do rynków rozwiniętych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Ustawa dereperacyjna
Wolna ciągnęła się niedziela. Mama Łukaszka ożywiała się tylko wtedy, kiedy w którejś ze stacji radiowych nadawano nowoczesny i postępowy przebój. Przebój został oparty na znanej piosence wykonywanej przez Mieczysława Fogga i wykonywali go artyści, którzy protestowali jak szaleni przeciwko obecnej władzy występując za pieniądze w publicznej telewizji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.