loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
A. Andruszkiewicz: Będą atakować coraz wścieklej ale wygramy!
Opublikowano dnia 04.07.2018 16:26
"Polska jest dumnym krajem, proszę nas nie pouczać" - to motto Premiera Morawieckiego, najbardziej zabolało obcych urzędników, którzy za cel obrali sobie kopanie Polski oraz ich polskojęzycznych sługusłów od nakładania marynarek. Będą atakować coraz wścieklej ale wygramy! - pisze na Twitterze poseł Adam Andruszkiewicz.

Źródło: screen YouTube
W Parlamencie Europejskim w debacie plenarnej, która poświęcona jest przyszłości Unii Europejskiej bierze udział Matusz Morawiecki.  

– Bez chrześcijaństwa europejska różnorodność nigdy nie osiągnęłaby tak dziś cenionego, szczególnie w tej izbie, poczucia uniwersalizmu. Jedności w różnorodności. Ta dewiza UE to nie są puste słowa – mówił premier.

Słowa premiera skomentował poseł Adam Andruszkiewicz

 \n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Ustawa dereperacyjna
Wolna ciągnęła się niedziela. Mama Łukaszka ożywiała się tylko wtedy, kiedy w którejś ze stacji radiowych nadawano nowoczesny i postępowy przebój. Przebój został oparty na znanej piosence wykonywanej przez Mieczysława Fogga i wykonywali go artyści, którzy protestowali jak szaleni przeciwko obecnej władzy występując za pieniądze w publicznej telewizji.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Ławka i książka poświęcone Franciszkowi
Przy okazji ustawienia ławki zaprezentowano też książkę profesora Massimo Borghesiego pt. „Jorge Mario Bergoglio. Biografia intelektualna”.
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Tajemnice duszy i umysłu
II Wojna Światowa była przełomem nie tylko w światowej geopolityce. Można powiedzieć, że w skali niespotykanej do tej pory, dokonał się przełom we wszystkich dziedzinach życia, niezależnie od kontynentu, obyczajów, wiary , ale także i prawa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.