loading
Proszę czekać...
Para Prezydencka: Rola Ojca, to nie tylko okazywanie miłości, ale również uczenia świata i wartości
Opublikowano dnia 23.06.2018 16:46
Dziś Dzień Ojca. Z tej okazji Prezydent i Pierwsza Dama zwrócili się do wszystkich polskich ojców.

prezydent.pl

Wszystkim Tatom z okazji dzisiejszego święta składamy najlepsze życzenia i gratulacje.


Rola Ojca w życiu dziecka jest niezwykle ważna - to nie tylko okazywanie miłości, ale również uczenie świata oraz przekazywanie wartości. To trudy i radości dnia codziennego, troska o zdrowie, edukację, zapewnienie jak najlepszych warunków oraz kształtowanie postaw życiowych.


Wychowanie wymaga wiele wysiłku, zaangażowania i poświęceń, ale jednocześnie daje radość z towarzyszenia dziecku w rozwoju, satysfakcję z jego osiągnięć i sukcesów. Czasem trzeba też być przy dziecku w chwilach trudnych, wspierać w porażkach, uczyć wybaczania.


Wszystkim Ojcom, zarówno tych małych, jak i dorosłych już dzieci, życzymy bliskich więzi opartych na miłości i szacunku oraz wielu sił w pokonywaniu codziennych trudności wspólnie z najbliższymi.


Ojcostwo to też niezwykła odpowiedzialność za kształtowanie młodego pokolenia Polaków. Dlatego w tym wyjątkowym roku wspominamy też Ojców naszej Niepodległości, którym zawdzięczamy przetrwanie polskiej tożsamości i powrót na mapę Europy po stu dwudziestu trzech latach niewoli.


Jeszcze raz życzymy ojcowskiego spełnienia, wzajemnej miłości i codziennego szczęścia.

 

 

- zwrócili się do ojców Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.

adg

źródło: prezydent.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Agencja Moody's podwyższa prognozę wzrostu PKB, a Polska wśród rynków rozwiniętych
W ostatnich dniach mamy do czynienia z dwoma ważnymi zdarzeniami, które pokazują, że po blisko 3 latach rządów Prawa i Sprawiedliwości, agencje ratingowe wręcz na wyścigi podwyższają prognozy wzrostu gospodarczego dla Polski, a jednocześnie nasz kraj został przekwalifikowany z grupy rynków wschodzących do rynków rozwiniętych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Ustawa dereperacyjna
Wolna ciągnęła się niedziela. Mama Łukaszka ożywiała się tylko wtedy, kiedy w którejś ze stacji radiowych nadawano nowoczesny i postępowy przebój. Przebój został oparty na znanej piosence wykonywanej przez Mieczysława Fogga i wykonywali go artyści, którzy protestowali jak szaleni przeciwko obecnej władzy występując za pieniądze w publicznej telewizji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.