loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Przewodniczący gdyńskiej młodzieżówki PO zarzuca Beacie Szydło nieobecność na Kongresie Kobiet
Opublikowano dnia 16.06.2018 14:52
Wicepremier Szydło podziękowała Klubom Gazety Polskiej za spotkanie, na tę wiadomość zareagował Damian Chmielewski - przewodniczący SMD Gdynia.

YT, print screen

Dziękuję Klubom Gazety Polskiej za dzisiejsze spotkanie w #Spała. Dziękuję za Waszą wierność Polsce i wiarę, że wspólnie możemy zmieniać Polskę. Dziękuję za wsparcie i za to, że zawsze można na Was liczyć. Biało-czerwona
drużyna

- napisała wicepremier.

 

To teraz do #Łódź na #KongresKobiet? Jest Pani byłą premier, a teraz wicepremier ponoć do spraw społecznych, poza tym kobietą. Czemu tam Pani nie ma? Prawa kobiet są dla pani tak samo drogie, jak wcześniej rodziny protestujące w Sejmie?

- odpisał szef Młodych Demokratów z Gdyni.

 

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Upadek kompradorskich elit z ojkofobią
Rok 1989 był rokiem euforii, ulgi i nadziei; mógł dać nam szansę na wolność i suwerenność. Tak się jednak nie stało. Beneficjentami przewrotu stały się skażone magdalenkową zmową, postkomunistyczne elity. Euforia tamtych lat zamieniała się w rozgoryczenie, ulga stała się ciężarem oszukania, a przygasła nadzieja została zastąpiona narodową apatią. Relatywizowana rzeczywistość zamieniła się w oszukańczą post-prawdę, która zadawalała już tylko lewacką stronę politycznej sceny.
avatar
Graf
Zero

Grafzero vlog : "Silva Rerum II" Kristina Sabaliauskaitė | Recenzje
Podróż do XVIII-wiecznego Wilna
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.