loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Przewodniczący gdyńskiej młodzieżówki PO zarzuca Beacie Szydło nieobecność na Kongresie Kobiet
Opublikowano dnia 16.06.2018 14:52
Wicepremier Szydło podziękowała Klubom Gazety Polskiej za spotkanie, na tę wiadomość zareagował Damian Chmielewski - przewodniczący SMD Gdynia.

YT, print screen

Dziękuję Klubom Gazety Polskiej za dzisiejsze spotkanie w #Spała. Dziękuję za Waszą wierność Polsce i wiarę, że wspólnie możemy zmieniać Polskę. Dziękuję za wsparcie i za to, że zawsze można na Was liczyć. Biało-czerwona
drużyna

- napisała wicepremier.

 

To teraz do #Łódź na #KongresKobiet? Jest Pani byłą premier, a teraz wicepremier ponoć do spraw społecznych, poza tym kobietą. Czemu tam Pani nie ma? Prawa kobiet są dla pani tak samo drogie, jak wcześniej rodziny protestujące w Sejmie?

- odpisał szef Młodych Demokratów z Gdyni.

 

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

PGZ Stocznia Wojenna rekrutuje specjalistów
Państwowa stocznia należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej ogłosiła szeroką rekrutację. Firma zamierza w najbliższym czasie zatrudnić ok. 150 osób. Potrzebni są spawacze, monterzy, elektromonterzy, elektrycy, rurarze, malarze, elektronicy, automatycy. Stocznia Wojenna szuka też technologów i projektantów, spółka podała w komunikacie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Gafa Putina, niedopatrzenie ochroniarzy innych VIP-ów"
Prezydentowi Rosji zabrakło refleksu i wyczucia sytuacji, co w niczym nie zwalnia jednak z odpowiedzialności za ten skandal służb ochrony pozostałych moknących w deszczu na Łużnikach VIP-ów.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot
Ostatnie 2,5 roku rządów PiS w znacznym stopniu przywróciło wreszcie w Polsce normalność, choć jest jeszcze nad czym popracować, po blisko 30 latach zaniedbań. Obudziło jednak totalne wariactwo polityczne i niesłychaną frustrację ze strony przegranej opozycji - coraz bardziej antypolskiej i antypaństwowej. Przypomniało w ich wydaniu takie stare demony jak: liberum veto, zdrada i zaprzaństwo, powszechne wręcz kłamstwo stosowane w debacie politycznej. Wzmogły one jeszcze szaleństwa szkodników polskiego interesu narodowego, zaktywizowało tzw. V-kolumnę, wszelkich wrogów polskości, patriotyzmu, tradycji, a nawet zdrowego rozsądku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.