loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marek Magierowski ambasadorem Polski w Izraelu
Opublikowano dnia 12.06.2018 12:16
"Marek Magierowski obejmie placówkę w Izraelu, Magdalena Bogdziewicz będzie reprezentowała Polskę w Singapurze, a Joanna Tarnawska w Nigerii" – podało na swojej stronie MSZ.

Źródło: screen YouTube
Marek Magierowski pełnił funkcję dyrektora Biura Prasowego w latach 2015–2017; od 2017 roku jest podsekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Ukończył iberystykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zanim przeszedł do Kancelarii Prezydenta, pracował jako dziennikarz m.in. kierował działem zagranicznym, później działem biznesowym w tygodniku „Newsweek Polska”, "Do Rzeczy", był zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Forum” i dziennika „Rzeczpospolita”. Swoje felietony publikuje w miesięczniku „W Drodze” i „Przewodniku Katolickim”.

Źródło: TVP Info/Do Rzeczy
/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jacek
Wrona

Jacek Wrona: Na powitanie!
Melduję się w zacnym gronie blogerów "Tysola"!! Mam nadzieje, że mój pierwszy wpis nie będzie ostatnim! :-) I szacowna redakcja nie "zbanuje" mnie ku uciesze gawiedzi a moim pohańbieniu!
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecki dziennikarz o spotkaniu Trump-Merkel: "Czerwony dywan dla dyktatora"
Borys Reitschister jest byłym korespondentem niemieckich mediów w Moskwie, a dziś jednym z najbardziej ostrych krytyków Putina, a także niemieckiej polityki wobec Rosji. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Rozmowy Trump-Putin i wielodniowa histeria, rozmowy Merkel-Putin i medialna cisza
Po spotkaniu prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, które odbyło się 16 lipca w stolicy Finlandii- Helsinkach w części mediów w Polsce rozpętała się wielodniowa histeria, na temat przebiegu i treści rozmów między obydwoma przywódcami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.