loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marek Magierowski ambasadorem Polski w Izraelu
Opublikowano dnia 12.06.2018 12:16
"Marek Magierowski obejmie placówkę w Izraelu, Magdalena Bogdziewicz będzie reprezentowała Polskę w Singapurze, a Joanna Tarnawska w Nigerii" – podało na swojej stronie MSZ.

Źródło: screen YouTube
Marek Magierowski pełnił funkcję dyrektora Biura Prasowego w latach 2015–2017; od 2017 roku jest podsekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Ukończył iberystykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zanim przeszedł do Kancelarii Prezydenta, pracował jako dziennikarz m.in. kierował działem zagranicznym, później działem biznesowym w tygodniku „Newsweek Polska”, "Do Rzeczy", był zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Forum” i dziennika „Rzeczpospolita”. Swoje felietony publikuje w miesięczniku „W Drodze” i „Przewodniku Katolickim”.

Źródło: TVP Info/Do Rzeczy
/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Upiorny świat futbolu
Czasy, gdy turnieje o tytuł Mistrza Świata miały naprawdę jakieś znaczenie, minęły bezpowrotnie. Dziś ten wielki turniej stał się czymś w rodzaju giełdy, na której można dobrze sprzedać lub też co niewykluczone, źle kupić.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: I patriotyzm, i zabawa
Mam nadzieję, że w Podłężu dojdzie do mądrego kompromisu, ponieważ okopywanie się na z góry ustalonych pozycjach nie wyjdzie na dobre żadnej ze stron konfliktu.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Dzień Ojca
Więcej rysunków w "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.