loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marek Magierowski ambasadorem Polski w Izraelu
Opublikowano dnia 12.06.2018 12:16
"Marek Magierowski obejmie placówkę w Izraelu, Magdalena Bogdziewicz będzie reprezentowała Polskę w Singapurze, a Joanna Tarnawska w Nigerii" – podało na swojej stronie MSZ.

Źródło: screen YouTube
Marek Magierowski pełnił funkcję dyrektora Biura Prasowego w latach 2015–2017; od 2017 roku jest podsekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Ukończył iberystykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zanim przeszedł do Kancelarii Prezydenta, pracował jako dziennikarz m.in. kierował działem zagranicznym, później działem biznesowym w tygodniku „Newsweek Polska”, "Do Rzeczy", był zastępcą redaktora naczelnego tygodnika „Forum” i dziennika „Rzeczpospolita”. Swoje felietony publikuje w miesięczniku „W Drodze” i „Przewodniku Katolickim”.

Źródło: TVP Info/Do Rzeczy
/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.