loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Czarnecki komentuje słynne zdjęcie "Trump vs reszta świata"
Opublikowano dnia 12.06.2018 08:26
Dziś w Telewizji Republika Ryszard Czarnecki skomentował słynne zdjęcie przywódców największych państw świata.

YT, print screen
- Donald Trump siedzi, reszta stoi, już samo to wiele mówi. Ci którzy pokazują tę fotografię mówiąc, że przedstawia ona to, że reszta świata jest przeciwko Trumpowi, zapominają, że ten który siedzi dyktuje warunki. Wojna anty-trumpowska jest obecnie modna w Europie, ale może być niekorzystna dla tych, którzy ją prowadzą –
podkreślił Ryszard Czarnecki.
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.