loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Czarnecki komentuje słynne zdjęcie "Trump vs reszta świata"
Opublikowano dnia 12.06.2018 08:26
Dziś w Telewizji Republika Ryszard Czarnecki skomentował słynne zdjęcie przywódców największych państw świata.

YT, print screen
- Donald Trump siedzi, reszta stoi, już samo to wiele mówi. Ci którzy pokazują tę fotografię mówiąc, że przedstawia ona to, że reszta świata jest przeciwko Trumpowi, zapominają, że ten który siedzi dyktuje warunki. Wojna anty-trumpowska jest obecnie modna w Europie, ale może być niekorzystna dla tych, którzy ją prowadzą –
podkreślił Ryszard Czarnecki.
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jacek
Wrona

Jacek Wrona: Na powitanie!
Melduję się w zacnym gronie blogerów "Tysola"!! Mam nadzieje, że mój pierwszy wpis nie będzie ostatnim! :-) I szacowna redakcja nie "zbanuje" mnie ku uciesze gawiedzi a moim pohańbieniu!
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecki dziennikarz o spotkaniu Trump-Merkel: "Czerwony dywan dla dyktatora"
Borys Reitschister jest byłym korespondentem niemieckich mediów w Moskwie, a dziś jednym z najbardziej ostrych krytyków Putina, a także niemieckiej polityki wobec Rosji. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Rozmowy Trump-Putin i wielodniowa histeria, rozmowy Merkel-Putin i medialna cisza
Po spotkaniu prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, które odbyło się 16 lipca w stolicy Finlandii- Helsinkach w części mediów w Polsce rozpętała się wielodniowa histeria, na temat przebiegu i treści rozmów między obydwoma przywódcami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.