loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] A tak obywatel nie może wejść na "otwartą debatę" PO. W roli cerbera słynna Anna Mierzyńska
Opublikowano dnia 11.06.2018 17:04
Platforma oficjalnie zapraszała na spotkanie z wyborcami i debatę. Jednak jak się okazuje nie wszystkim wolno było wejść. Jeden z internautów zarejestrował sytuację, podczas której Anna Mierzyńska polityk Platformy oraz specjalista ds. marketingu politycznego specjalizująca się w poszukiwaniu "botów" pośród Twitterowiczów nieprzychylnych politykom Platformy, z pomocą dwóch osób uniemożliwia internaucie uczestnictwo w debacie i zadanie pytania

screen TT
\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jacek
Wrona

Jacek Wrona: Na powitanie!
Melduję się w zacnym gronie blogerów "Tysola"!! Mam nadzieje, że mój pierwszy wpis nie będzie ostatnim! :-) I szacowna redakcja nie "zbanuje" mnie ku uciesze gawiedzi a moim pohańbieniu!
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecki dziennikarz o spotkaniu Trump-Merkel: "Czerwony dywan dla dyktatora"
Borys Reitschister jest byłym korespondentem niemieckich mediów w Moskwie, a dziś jednym z najbardziej ostrych krytyków Putina, a także niemieckiej polityki wobec Rosji. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Rozmowy Trump-Putin i wielodniowa histeria, rozmowy Merkel-Putin i medialna cisza
Po spotkaniu prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, które odbyło się 16 lipca w stolicy Finlandii- Helsinkach w części mediów w Polsce rozpętała się wielodniowa histeria, na temat przebiegu i treści rozmów między obydwoma przywódcami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.