loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] A tak obywatel nie może wejść na "otwartą debatę" PO. W roli cerbera słynna Anna Mierzyńska
Opublikowano dnia 11.06.2018 17:04
Platforma oficjalnie zapraszała na spotkanie z wyborcami i debatę. Jednak jak się okazuje nie wszystkim wolno było wejść. Jeden z internautów zarejestrował sytuację, podczas której Anna Mierzyńska polityk Platformy oraz specjalista ds. marketingu politycznego specjalizująca się w poszukiwaniu "botów" pośród Twitterowiczów nieprzychylnych politykom Platformy, z pomocą dwóch osób uniemożliwia internaucie uczestnictwo w debacie i zadanie pytania

screen TT
\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Upiorny świat futbolu
Czasy, gdy turnieje o tytuł Mistrza Świata miały naprawdę jakieś znaczenie, minęły bezpowrotnie. Dziś ten wielki turniej stał się czymś w rodzaju giełdy, na której można dobrze sprzedać lub też co niewykluczone, źle kupić.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: I patriotyzm, i zabawa
Mam nadzieję, że w Podłężu dojdzie do mądrego kompromisu, ponieważ okopywanie się na z góry ustalonych pozycjach nie wyjdzie na dobre żadnej ze stron konfliktu.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Dzień Ojca
Więcej rysunków w "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.