loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Włoski sąd uznał prawo Greków do zajęcia niemieckiej nieruchomości we Włoszech jako odszkod. za zbrodnie
Opublikowano dnia 10.06.2018 01:05
Włoski Sąd Najwyższy uznał prawo Greków do zajęcia niemieckiej nieruchomości we Włoszech Villa Rigoni nad jeziorem Como w ramach odszkodowania za niemieckie zbrodnie na greckiej ludności cywilnej. Chodzi o masakrę 208 mieszkańców miejscowości Distomo.

Wikipedia domena publiczna
Grecja złożyła odwołanie od wyroków włoskich sądów niższych instancji, które zostało uznane przez włoski Sąd Najwyższy. 

Rodziny greckich ofiar próbowały już w 2000 roku w ramach odszkodowania za niemiecką zbrodnię w Distomo koło Parnasu zająć Instytut Goethego w Berlinie.W związku z niepowodzeniem, wybór padł na nieruchomość położoną we Włoszech, co dzięki orzeczeniu włoskiego sądu, ostatecznie się udało.

Niemiecki rząd odmawia wypłacenia odszkodowań za niemieckie zbrodnie w Grecji, ponieważ "nie czuje się spadkobiercą III Rzeszy"

Źródło: RadioMaryja.pl

cyk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Niech KOD wymyśli coś nowego
Jeżeli protest społeczny ma odnieść pożądany przez jego organizatorów skutek, to musi być ciekawy i różnorodny.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Rabaty pełne Cybów
Jednym z ulubionych komentarzy zwolenników PiS, udzielających się w sieci w odniesieniu do przejawów czystej nienawiści pojawiających się w wypowiedziach zwolenników radykalnej opozycji jest ostrzeżenie przed wyhodowaniem kolejnego Cyby. Ja mam poważniejsze obawy. Wydaje mi się, że chodzi nie o hodowlę kolejnego Cyby a o cale rabaty Cybów. Rosnące, niestety, prawdopodobnie po obu stronach. Już nie sporu a pełnej zajadłości i pozbawionej zasad wojny.
avatar
Adam
Zyzman

Adam Zyzman: Powrót do "ery pary"
"Parowozjada" w Chabówce
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.