loading
Proszę czekać...
[video] Minuta ciszy w Bundestagu dla ofiary muzułmańskiego gangu gwałcicieli.Zobacz zachowanie Zielonych
Opublikowano dnia 09.06.2018 00:44
Debata w Bundestagu poświęcona była czemu innemu, ale przedstawiciel AfD, wywołany na mównicę (w ramach tej debaty) oświadczył, że dany mu do dyspozycji czas na wystąpienie postanowił przeznaczyć na minutę ciszy na cześć tej zamordowanej dziewczyny.

screen YouTubeDo jego apelu przyłączyli się wyłącznie parlamentarzyści z jego partii, natomiast inni, na czele z prowadzącą obrady wiceprzewodniczącą Bundestagu Claudią Roht (Zieloni), nie dość że się nie przyłączyli, to jeszcze zachowali się jak zwyczajni łajdacy. Nie byli nawet w stanie odczekać tej minuty, tylko natychmiast rzucili się na tych z AfD zarzucając im upolitycznienie tej sprawy. Zresztą zobaczcie sami.

Pomyślałem sobie, że przy całej dzikości obyczajów w naszym sejmie, to chyba jednak do czegoś takiego by nie doszło, gdyby chodziło o tego rodzaju sprawę. Zresztą nie wiem.

Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za porażkę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niepodległościowa duma na ulicach Krakowa
Około 10 tysięcy uczniów z całej Małopolski przemaszerowało w piątek z Wawelu do parku im. doktora Henryka Jordana w ramach „Widowiska Dumy i Radości”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.