loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Minuta ciszy w Bundestagu dla ofiary muzułmańskiego gangu gwałcicieli.Zobacz zachowanie Zielonych
Opublikowano dnia 09.06.2018 00:44
Debata w Bundestagu poświęcona była czemu innemu, ale przedstawiciel AfD, wywołany na mównicę (w ramach tej debaty) oświadczył, że dany mu do dyspozycji czas na wystąpienie postanowił przeznaczyć na minutę ciszy na cześć tej zamordowanej dziewczyny.

screen YouTubeDo jego apelu przyłączyli się wyłącznie parlamentarzyści z jego partii, natomiast inni, na czele z prowadzącą obrady wiceprzewodniczącą Bundestagu Claudią Roht (Zieloni), nie dość że się nie przyłączyli, to jeszcze zachowali się jak zwyczajni łajdacy. Nie byli nawet w stanie odczekać tej minuty, tylko natychmiast rzucili się na tych z AfD zarzucając im upolitycznienie tej sprawy. Zresztą zobaczcie sami.

Pomyślałem sobie, że przy całej dzikości obyczajów w naszym sejmie, to chyba jednak do czegoś takiego by nie doszło, gdyby chodziło o tego rodzaju sprawę. Zresztą nie wiem.

Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Warszawska wersja "Bajek z mchu i paproci"
Ciekawy jestem, co zaproponują kolejni kandydaci, którzy na pewno też będą pytani o przyszłość stalinowskiego reliktu.
avatar
Portal
Stoczniowy

MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.