loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Minuta ciszy w Bundestagu dla ofiary muzułmańskiego gangu gwałcicieli.Zobacz zachowanie Zielonych
Opublikowano dnia 09.06.2018 00:44
Debata w Bundestagu poświęcona była czemu innemu, ale przedstawiciel AfD, wywołany na mównicę (w ramach tej debaty) oświadczył, że dany mu do dyspozycji czas na wystąpienie postanowił przeznaczyć na minutę ciszy na cześć tej zamordowanej dziewczyny.

screen YouTubeDo jego apelu przyłączyli się wyłącznie parlamentarzyści z jego partii, natomiast inni, na czele z prowadzącą obrady wiceprzewodniczącą Bundestagu Claudią Roht (Zieloni), nie dość że się nie przyłączyli, to jeszcze zachowali się jak zwyczajni łajdacy. Nie byli nawet w stanie odczekać tej minuty, tylko natychmiast rzucili się na tych z AfD zarzucając im upolitycznienie tej sprawy. Zresztą zobaczcie sami.

Pomyślałem sobie, że przy całej dzikości obyczajów w naszym sejmie, to chyba jednak do czegoś takiego by nie doszło, gdyby chodziło o tego rodzaju sprawę. Zresztą nie wiem.

Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Niech KOD wymyśli coś nowego
Jeżeli protest społeczny ma odnieść pożądany przez jego organizatorów skutek, to musi być ciekawy i różnorodny.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Rabaty pełne Cybów
Jednym z ulubionych komentarzy zwolenników PiS, udzielających się w sieci w odniesieniu do przejawów czystej nienawiści pojawiających się w wypowiedziach zwolenników radykalnej opozycji jest ostrzeżenie przed wyhodowaniem kolejnego Cyby. Ja mam poważniejsze obawy. Wydaje mi się, że chodzi nie o hodowlę kolejnego Cyby a o cale rabaty Cybów. Rosnące, niestety, prawdopodobnie po obu stronach. Już nie sporu a pełnej zajadłości i pozbawionej zasad wojny.
avatar
Adam
Zyzman

Adam Zyzman: Powrót do "ery pary"
"Parowozjada" w Chabówce
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.