loading
Proszę czekać...
[VIDEO] T. Rzymkowski: Kibice prosili mnie, bym zajął się śmiercią Pawła Chruszcza
Opublikowano dnia 08.06.2018 16:30
- Absolutnie nie wierzę w samobójstwo. Dla mnie to było ordynarne zabójstwo. Pawła Chruszcza. Wykluczam kwestię przejętego przedszkola za 900 tys. zł. Bądźmy poważni, nikt nie zabija człowieka za 900 tys. złotych. Tak samo nie zabija się człowieka za skażenie arsenem powietrza - mówił na antenie radia WNET poseł Kukiz15, Tomasz Rzymkowski.

Źródło: screen YouTube
Znałem Pawła Chruszcza. Był człowiekiem niezwykle uczciwym, niezwykle zaangażowanym, ciepłym, rodzinnym. Tutaj należy wykluczyć w jakikolwiek sposób zabójstwo – mówił dalej poseł Kukuz 15.

Oglądaj całość


Źróło: You Tube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Trzeba wznieść w Krakowie dwa obiecane kombatantom pomniki
Okazja jest znakomita: rok stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.