loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Adam Andruszkiewicz: Trzaskowskiego wymienią na Rabieja?
Opublikowano dnia 07.06.2018 13:59
Poseł Wolnych i Solidarnych oraz stowarzyszenia Dla Polski spekuluje na Twitterze, czy wobec słabej kampanii kandydata Platformy Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego, opozycja nie wymienia go na członka Nowoczesnej, Pawła Rabieja.

źródło: Screen You Tube
Podobno pewne wpływowe grono, obserwując jak słabym kandydatem jest Rafał Trzaskowski, rozważa próbę podmiany go...Pawłem Rabiejem. Jeśli to prawda, to będzie się działo.



Źrółdo: Twitter
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.