loading
Proszę czekać...
Brytyjskie szaleństwo gender. Chłopcy zamiast szortów mają nosić spódnice
Opublikowano dnia 07.06.2018 08:23
Pora letnia skłania brytyjskie szkoły do wprowadzania "jednolitej pod względem płci" polityki „mundurkowej”. Chłopcy mają nosić spódniczki do krawatów.

źródło: Screen You Tube
Chiltern Edge Secondary School w Oxfordshire zakazuje chłopcom noszenia szortów. Upiera się, że ci, którzy nie chcą nosić spodni, muszą zamiast tego wybrać spódnice. Nowa polityka mundurowa zakłada politykę "tylko spodni lub spódnic", którą poprowadziła dyrektorka szkoły Moira Green.

Szkoła twierdziła, że ​​chłopcy, którzy w miesiącach letnich znajdują zbyt gorące spodnie, powinni zamiast tego nosić spódnicę w ramach "neutralnej płciowo" polityki mundurowej.
 
Chiltern Edge Secondary School w Oxfordshire zakazała chłopcom noszenia szortów i nalega, aby ci, którzy nie chcą nosić spodni, założyli spódnicę.
 
Przywódcy szkoły w Sonning Common wprowadzili "bardziej formalną" jednolitą politykę na początku roku akademickiego, która zakładała, że ​​jedynym dozwolonym ubraniem na nogi są spodnie lub spódnice.

Po zmianie, rodzic Alastair Vince-Porteous zapytał personel, czy jego syn może nosić szyte na miarę szorty - ale szkoła powiedziała, że nie były częścią munduru. Zdezorientowany ojciec został następnie poinformowany, że jednolita polityka była "neutralna płciowo", a chłopcy mogli oczywiście nosić spódnicę, jeśli sobie tego życzyli.

Ten ruch jest zgodny z tendencją szkół do przyjmowania polityki neutralnej płci, aby pomóc uczniom transpłciowym poczuć się mile widzianym. Wiele szkół mówi teraz, że spódnice i spodnie można nosić według płci. Zgodnie z Ustawą o równości szkoły mają obowiązek chronić studentów transpłciowych przed dyskryminacją.

Źródło: dailymail.co.uk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za porażkę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niepodległościowa duma na ulicach Krakowa
Około 10 tysięcy uczniów z całej Małopolski przemaszerowało w piątek z Wawelu do parku im. doktora Henryka Jordana w ramach „Widowiska Dumy i Radości”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.