loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Brytyjskie szaleństwo gender. Chłopcy zamiast szortów mają nosić spódnice
Opublikowano dnia 07.06.2018 08:23
Pora letnia skłania brytyjskie szkoły do wprowadzania "jednolitej pod względem płci" polityki „mundurkowej”. Chłopcy mają nosić spódniczki do krawatów.

źródło: Screen You Tube
Chiltern Edge Secondary School w Oxfordshire zakazuje chłopcom noszenia szortów. Upiera się, że ci, którzy nie chcą nosić spodni, muszą zamiast tego wybrać spódnice. Nowa polityka mundurowa zakłada politykę "tylko spodni lub spódnic", którą poprowadziła dyrektorka szkoły Moira Green.

Szkoła twierdziła, że ​​chłopcy, którzy w miesiącach letnich znajdują zbyt gorące spodnie, powinni zamiast tego nosić spódnicę w ramach "neutralnej płciowo" polityki mundurowej.
 
Chiltern Edge Secondary School w Oxfordshire zakazała chłopcom noszenia szortów i nalega, aby ci, którzy nie chcą nosić spodni, założyli spódnicę.
 
Przywódcy szkoły w Sonning Common wprowadzili "bardziej formalną" jednolitą politykę na początku roku akademickiego, która zakładała, że ​​jedynym dozwolonym ubraniem na nogi są spodnie lub spódnice.

Po zmianie, rodzic Alastair Vince-Porteous zapytał personel, czy jego syn może nosić szyte na miarę szorty - ale szkoła powiedziała, że nie były częścią munduru. Zdezorientowany ojciec został następnie poinformowany, że jednolita polityka była "neutralna płciowo", a chłopcy mogli oczywiście nosić spódnicę, jeśli sobie tego życzyli.

Ten ruch jest zgodny z tendencją szkół do przyjmowania polityki neutralnej płci, aby pomóc uczniom transpłciowym poczuć się mile widzianym. Wiele szkół mówi teraz, że spódnice i spodnie można nosić według płci. Zgodnie z Ustawą o równości szkoły mają obowiązek chronić studentów transpłciowych przed dyskryminacją.

Źródło: dailymail.co.uk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Plastynowanie gotówkowe
Przyglądam się młodym, interesująco inteligentnym, pracowitym inaczej kandydatom z wybitnie zasłużonej partii. O którą chodzi? Proszę odgadnąć. Przyglądam się bardzo dokładnie, a jak tak się przyglądam, to zauważam zadziwiające podobieństwo między nimi. Od Szczecina po Gdańsk, od Wrocławia po Inowrocław, od miasteczka po aglomerację. Jest coś, co ich wszystkich łączy. Co to takiego?
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

19-20 czerwca 1574 r. - ucieczka króla Henryka Walezego z Polski
444 lata temu, w nocy z 19 na 20 czerwca 1574 r., król Polski Henryk z rodu Walezjuszy zbiegł ze stołecznego Krakowa i wraz z kilkoma zaufanymi osobami uciekł do rodzinnej Francji, by objąć tron po zmarłym bracie Karolu IX.
avatar
Portal
Stoczniowy

[Wywiad] Konrad Konefał: PGZ Stocznia Wojenna szuka 150 pracowników i liczy na nowe kontrakty
– Jeżeli pozyskamy kontrakty w takim kształcie, do jakiego dążymy, będziemy potrzebowali nawet 150 nowych pracowników w drugim półroczu tego roku. Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej Konrad Konefał w rozmowie z Portalem Stoczniowym.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.