loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Czy Tusk pomoże polskiemu rządowi w negocjacjach z Brukselą? Wymowna wypowiedź Schetyny
Opublikowano dnia 05.06.2018 16:18
Jeśli ktoś jeszcze liczył, że Donald Tusk wykorzysta swoją pozycję wysokiego urzędnika Unii Europejskiej żeby wspomóc polski rząd w walce o korzystny budżet na lata 2021-2027 to wypowiedź Grzegorza Schetyny mogła go rozczarować.

screen YT

Nie wyobrażam sobie żeby Tusk porzucił rolę przewodniczącego Rady Europejskiej i zaczął pilnować polskich pieniędzy


- mówił Schetyna. 
 

Uważam, że jeśli ktoś tak mówi to takie sygnały z polskiego rządu mogą wychodzić. To oni najwięcej zaniechali, najwięcej mieli do zrobienia, bo to praca polskiego rządu i polskich ministrów


- powiedział przewodniczący Platformy Obywatelskiej. 
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.