loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[VIDEO] Roman Jakim z rzeszowskiej "S" w Radiu WNET: Minister Błaszczak nie ma dla nas czasu
Opublikowano dnia 31.05.2018 18:00
- Nasz niepokój wzbudził sygnał, który wypowiedział minister Skórkiewicz, że do 2020 roku program zakupów śmigłowców zostaje odłożony. Wojsko nie zamawia nowego sprzętu- mówił w Radiu WNET szef rzeszowskiej "Solidarności", Roman Jakim.

Źródło: You Tube
Minister Antoni Macierewicz deklarował wielokrotnie i publicznie, że wedle oczekiwań związków zamówienia będą realizowane w Polsce, tam gdzie są polscy pracownicy, o ile jest to tylko możliwe.

Po zmianie ministra nie mamy kontaktu z nowym szefem MON. Wystąpiliśmy do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o interwencję, bo nie może tak być, że był określony program działań, a teraz nie wiemy w którym kierunku będziemy szli - mówił Roman Jakim.

Oglądaj całość


Źródło: You Tube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Ustawa dereperacyjna
Wolna ciągnęła się niedziela. Mama Łukaszka ożywiała się tylko wtedy, kiedy w którejś ze stacji radiowych nadawano nowoczesny i postępowy przebój. Przebój został oparty na znanej piosence wykonywanej przez Mieczysława Fogga i wykonywali go artyści, którzy protestowali jak szaleni przeciwko obecnej władzy występując za pieniądze w publicznej telewizji.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Ławka i książka poświęcone Franciszkowi
Przy okazji ustawienia ławki zaprezentowano też książkę profesora Massimo Borghesiego pt. „Jorge Mario Bergoglio. Biografia intelektualna”.
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: Tajemnice duszy i umysłu
II Wojna Światowa była przełomem nie tylko w światowej geopolityce. Można powiedzieć, że w skali niespotykanej do tej pory, dokonał się przełom we wszystkich dziedzinach życia, niezależnie od kontynentu, obyczajów, wiary , ale także i prawa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.