loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[VIDEO] Roman Jakim z rzeszowskiej "S" w Radiu WNET: Minister Błaszczak nie ma dla nas czasu
Opublikowano dnia 31.05.2018 18:00
- Nasz niepokój wzbudził sygnał, który wypowiedział minister Skórkiewicz, że do 2020 roku program zakupów śmigłowców zostaje odłożony. Wojsko nie zamawia nowego sprzętu- mówił w Radiu WNET szef rzeszowskiej "Solidarności", Roman Jakim.

Źródło: You Tube
Minister Antoni Macierewicz deklarował wielokrotnie i publicznie, że wedle oczekiwań związków zamówienia będą realizowane w Polsce, tam gdzie są polscy pracownicy, o ile jest to tylko możliwe.

Po zmianie ministra nie mamy kontaktu z nowym szefem MON. Wystąpiliśmy do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o interwencję, bo nie może tak być, że był określony program działań, a teraz nie wiemy w którym kierunku będziemy szli - mówił Roman Jakim.

Oglądaj całość


Źródło: You Tube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Źdźbło w polskim oku – belka w…
W dniu gdy niemieccy politycy zaczynają drążyć temat reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce w kontekście sporu Bruksela (czy Luksemburg) – Warszawa, jestem zmuszony przypomnieć, że właśnie jedne z liderów frakcji CDU w Bundestagu, a więc urzędujący polityk został wybrany na wiceszefa Trybunału Konstytucyjnego RFN – już wiadomo, że za rok ma zastąpić prezesa tegoż Trybunału w Karlsruhe, gdy ten przejdzie na emeryturę. Zatem akurat u naszego zachodniego sąsiada ta ingerencja polityków w wymiar sprawiedliwości jest dużo większa niż u nas.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.