loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Mateusz Morawiecki: "Chcę podziękować prawdziwym, dobrym kibicom, którzy robią piękne oprawy meczów"
Opublikowano dnia 29.05.2018 15:44
Mateusz Morawiecki, Joachim Brudziński, Witold Bańska, Zbigniew Boniek oraz Marcin Animucki zorganizowali konferencję [prasową na temat rozwoju piłki nożnej w Polsce.

Krystian Maj/KPRM - Flickr.com
Premier Morawiecki przypomniał słynną sentencję piłkarskie, że "Niewykorzystane okazje się mszczą"

– Jest takie powiedzenie piłkarskie "Niewykorzystane okazje się mszczą", zatem dziś wykorzystaliśmy okazję, aby ustalić najważniejsze kwestie i mechanizmy rozwoju polskiej piłki nożnej.– powiedział Morawiecki.

 

Morawiecki podkreślił, że wierzy w rozwój piłki nożnej i życzy polskim piłkarzom jak największych sukcesów. Premier nie zapomniał o kibicach, podziękował im za piękne oprawy meczów. Glównymi tematami spotakania był rozwój piłki nożnej, zatrzymywanie zawodników w Polsce oraz bezpieczeństwo na stadionach narodowych. Morawiecki zaznaczył, że wszyscy dążą do tego, aby polska piłka nożna miała jak największe sukcesy na arenie międzynarodowej.

Źródło: Twitter.com

BB
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: "Dyskutujmy zamiast się obrażać", czyli niemieckie media uczą Polaków... wolności prasy
To już któryś z rządu tekst w niemieckich mediach, gdzie niejako w roli Wergiliusza - owego przewodnika po "polskim piekle" - występuje znany z "miłości" do Polski pisarz Szczepan Twardoch. Tutaj co prawda jego rola jest dość ograniczona: kończy się na dostarczeniu pewnej głębokiej jak patelnia, choć "astronomicznej" metafory, która stała się źródłem inspiracji dla autora tekstu - niejakiego Stephana Stacha.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Porozumienie podpisane - gaz amerykański i norweski zastąpi gaz rosyjski
W ostatnią środę miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie, w obecności premiera Mateusza Morawieckiego i ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher polska spółka gazowa PGNiG zawarła porozumienie z dwoma amerykańskim firmami zajmującymi się eksportem gazu skroplonego o dostawach 2 mln ton gazu (2,7 mld m3) rocznie przez 20 lat rocznie, przy czym eksport rozpocznie się w roku 2023.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Co łączy byłego I Sekretarza KC PZPR z dzisiejszym PSL?
Czas płynie, ustrój się zmienił, do polityki weszło od 1980 roku kilka pokoleń polityków, a w PSL (i zapewne nie tylko w tym ugrupowaniu) niechęć do poszerzania wiedzy nadal kwitnie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.