loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Mateusz Morawiecki: "Chcę podziękować prawdziwym, dobrym kibicom, którzy robią piękne oprawy meczów"
Opublikowano dnia 29.05.2018 15:44
Mateusz Morawiecki, Joachim Brudziński, Witold Bańska, Zbigniew Boniek oraz Marcin Animucki zorganizowali konferencję [prasową na temat rozwoju piłki nożnej w Polsce.

Krystian Maj/KPRM - Flickr.com
Premier Morawiecki przypomniał słynną sentencję piłkarskie, że "Niewykorzystane okazje się mszczą"

– Jest takie powiedzenie piłkarskie "Niewykorzystane okazje się mszczą", zatem dziś wykorzystaliśmy okazję, aby ustalić najważniejsze kwestie i mechanizmy rozwoju polskiej piłki nożnej.– powiedział Morawiecki.

 

Morawiecki podkreślił, że wierzy w rozwój piłki nożnej i życzy polskim piłkarzom jak największych sukcesów. Premier nie zapomniał o kibicach, podziękował im za piękne oprawy meczów. Glównymi tematami spotakania był rozwój piłki nożnej, zatrzymywanie zawodników w Polsce oraz bezpieczeństwo na stadionach narodowych. Morawiecki zaznaczył, że wszyscy dążą do tego, aby polska piłka nożna miała jak największe sukcesy na arenie międzynarodowej.

Źródło: Twitter.com

BB
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Upiorny świat futbolu
Czasy, gdy turnieje o tytuł Mistrza Świata miały naprawdę jakieś znaczenie, minęły bezpowrotnie. Dziś ten wielki turniej stał się czymś w rodzaju giełdy, na której można dobrze sprzedać lub też co niewykluczone, źle kupić.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: I patriotyzm, i zabawa
Mam nadzieję, że w Podłężu dojdzie do mądrego kompromisu, ponieważ okopywanie się na z góry ustalonych pozycjach nie wyjdzie na dobre żadnej ze stron konfliktu.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Dzień Ojca
Więcej rysunków w "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.