loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Mateusz Morawiecki: "Chcę podziękować prawdziwym, dobrym kibicom, którzy robią piękne oprawy meczów"
Opublikowano dnia 29.05.2018 15:44
Mateusz Morawiecki, Joachim Brudziński, Witold Bańska, Zbigniew Boniek oraz Marcin Animucki zorganizowali konferencję [prasową na temat rozwoju piłki nożnej w Polsce.

Krystian Maj/KPRM - Flickr.com
Premier Morawiecki przypomniał słynną sentencję piłkarskie, że "Niewykorzystane okazje się mszczą"

– Jest takie powiedzenie piłkarskie "Niewykorzystane okazje się mszczą", zatem dziś wykorzystaliśmy okazję, aby ustalić najważniejsze kwestie i mechanizmy rozwoju polskiej piłki nożnej.– powiedział Morawiecki.

 

Morawiecki podkreślił, że wierzy w rozwój piłki nożnej i życzy polskim piłkarzom jak największych sukcesów. Premier nie zapomniał o kibicach, podziękował im za piękne oprawy meczów. Glównymi tematami spotakania był rozwój piłki nożnej, zatrzymywanie zawodników w Polsce oraz bezpieczeństwo na stadionach narodowych. Morawiecki zaznaczył, że wszyscy dążą do tego, aby polska piłka nożna miała jak największe sukcesy na arenie międzynarodowej.

Źródło: Twitter.com

BB
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: "Rosja z każdym chce coś ugrać"
Trzeba przyznać, że wypowiedzi na temat sobotniego spotkania Merkel – Putin w rosyjskich mediach są znacznie bardziej stonowane, niźli np. w Polsce. Jest to nie tylko kwestia odmiennych wrażliwości, ale również świadomość faktu, który w Polsce najwyraźniej trudno się przebija, że w światowej dyplomacji, tam gdzie grają interesy wielkich państw żadne rozstrzygnięcie nie zapada w stylu deus ex machina, i w wyniku dobrych rozmów liderów, ale jest efektem długiego ucierania się stanowisk.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: "Trzaskowski antyfaszysta"
Minął piątek 10 sierpnia 2018 r. Warszawa zadrżała w posadach. Pan prawie już kandydat na kandydata na ważny urząd ogłosił donośnym głosem: „Zdelegalizować Obóz Narodowo-Radykalny!”. I dodał: „Jeżeli wygram wybory, to w warszawskim ratuszu powstanie komórka, która będzie się sprzeciwiać, dokumentować i walczyć ze wszystkimi przejawami rasizmu i faszyzmu”. Aktywna i doniosła to będzie komórka. Będzie doniosła i będzie donosiła. Jak na poważną komórkę przystało.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Niech KOD wymyśli coś nowego"
Jeżeli protest społeczny ma odnieść pożądany przez jego organizatorów skutek, to musi być ciekawy i różnorodny.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.