loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Hanna Lis do posła Kukiz'15: Spadaj intelektualna amebo
Opublikowano dnia 28.05.2018 11:34
Pomiędzy Hanną Lis a posłem Kukiz'15 Tomaszem Jaskółą doszło dzisiaj na Twitterze do gorącej dyskusji. Dziennikarce ewidentnie puściły nerwy. "Chciałam już zapytać, czy każdy kukizowiec to debil, ale to pytanie retoryczne" - pisała.

screen YT

Największy przekręt współczesnej Polski:wylansowanie tezy, że Kaczyński jest antykomunistą.On mentalnie tkwi w tamtym systemie po uszy. Ta sama pogarda wobec słabszych, ta sama tępa propaganda, ta sama pazerność partyjnej świty. To już nie są ośmiorniczki, to jest come back PRL-u.


- napisała Hanna Lis.
 

To pani ojciec byli wspomniani przez Kisiela jako wspierajqcy reżim PRLu i niszczący wolność słowa dziennikarze. Waldemar KEDAJ to pani tata przecież. Chyba wątki szwedzkie tez nie sa nieznane ...


- odparł poseł Tomasz Jaskuła.
 

Chciałam już zapytać, czy każdy kukizowiec to debil, ale to pytanie retoryczne. Zatem odpowiem (p)ośle: wątki szwedzkie niestety nie są znane, bo gdyby były, to byś (p)ośle wiedział, ze w Szwecji na Ojca rzuciła się cała agentura, z Petelickim na czele. Zapraszam do IPN (p)ośle


- odpowiedziała dziennikarka.
 

Szanowna Pani nie jesteśmy na Ty! Z szacunku i kultury nie odpowiem na tak prymitywny atak. Jako człowiek kulturalny życzę miłej nocy. Proszę tego jednak nie uważać za swoje zwycięstwo. KEDAJ był zaprzeczeniem dziennikarstwa. Lista Kisiela


- odparł parlamentarzysta. 
 

Spadaj intelektualna amebo. Dla ciebie Pan Kedaj.


- napisała Hanna Lis.
 
Jeśli tak zachowuję się dziennikarka,to jest to dla mnie osobista klęska. Chciałbym aby nowe pokolenie wypracowało model dyskusji z kulturą i poszanowaniem innych. Okazuje się,. że inny dziennikarz to polubił.. Przyznam trochę jestem zaskoczony, chyba że grafika jest przyczyną :)

- odpowiedział poseł.
raw/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.