loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Hanna Lis do posła Kukiz'15: Spadaj intelektualna amebo
Opublikowano dnia 28.05.2018 11:34
Pomiędzy Hanną Lis a posłem Kukiz'15 Tomaszem Jaskółą doszło dzisiaj na Twitterze do gorącej dyskusji. Dziennikarce ewidentnie puściły nerwy. "Chciałam już zapytać, czy każdy kukizowiec to debil, ale to pytanie retoryczne" - pisała.

screen YT

Największy przekręt współczesnej Polski:wylansowanie tezy, że Kaczyński jest antykomunistą.On mentalnie tkwi w tamtym systemie po uszy. Ta sama pogarda wobec słabszych, ta sama tępa propaganda, ta sama pazerność partyjnej świty. To już nie są ośmiorniczki, to jest come back PRL-u.


- napisała Hanna Lis.
 

To pani ojciec byli wspomniani przez Kisiela jako wspierajqcy reżim PRLu i niszczący wolność słowa dziennikarze. Waldemar KEDAJ to pani tata przecież. Chyba wątki szwedzkie tez nie sa nieznane ...


- odparł poseł Tomasz Jaskuła.
 

Chciałam już zapytać, czy każdy kukizowiec to debil, ale to pytanie retoryczne. Zatem odpowiem (p)ośle: wątki szwedzkie niestety nie są znane, bo gdyby były, to byś (p)ośle wiedział, ze w Szwecji na Ojca rzuciła się cała agentura, z Petelickim na czele. Zapraszam do IPN (p)ośle


- odpowiedziała dziennikarka.
 

Szanowna Pani nie jesteśmy na Ty! Z szacunku i kultury nie odpowiem na tak prymitywny atak. Jako człowiek kulturalny życzę miłej nocy. Proszę tego jednak nie uważać za swoje zwycięstwo. KEDAJ był zaprzeczeniem dziennikarstwa. Lista Kisiela


- odparł parlamentarzysta. 
 

Spadaj intelektualna amebo. Dla ciebie Pan Kedaj.


- napisała Hanna Lis.
 
Jeśli tak zachowuję się dziennikarka,to jest to dla mnie osobista klęska. Chciałbym aby nowe pokolenie wypracowało model dyskusji z kulturą i poszanowaniem innych. Okazuje się,. że inny dziennikarz to polubił.. Przyznam trochę jestem zaskoczony, chyba że grafika jest przyczyną :)

- odpowiedział poseł.
raw/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Niech KOD wymyśli coś nowego
Jeżeli protest społeczny ma odnieść pożądany przez jego organizatorów skutek, to musi być ciekawy i różnorodny.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Rabaty pełne Cybów
Jednym z ulubionych komentarzy zwolenników PiS, udzielających się w sieci w odniesieniu do przejawów czystej nienawiści pojawiających się w wypowiedziach zwolenników radykalnej opozycji jest ostrzeżenie przed wyhodowaniem kolejnego Cyby. Ja mam poważniejsze obawy. Wydaje mi się, że chodzi nie o hodowlę kolejnego Cyby a o cale rabaty Cybów. Rosnące, niestety, prawdopodobnie po obu stronach. Już nie sporu a pełnej zajadłości i pozbawionej zasad wojny.
avatar
Adam
Zyzman

Adam Zyzman: Powrót do "ery pary"
"Parowozjada" w Chabówce
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.