loading
Proszę czekać...
Eurowizja: Kolejny konkurs w Jerozolimie? Nie rezerwujcie jeszcze biletów
Opublikowano dnia 24.05.2018 12:25
- Do zobaczenia w Jerozolimie! - krzyknęła izraelska zwyciężczyni Konkursu Eurowizji uniesiona entuzjazmem po zwycięstwie. Jednak oficjalny profil Konkursu tonuje to przekonanie.

screen YouTube

- Nie możecie się doczekać przyszłorocznej Eurowizji? My też! Jednak nie rezerwujcie jeszcze lotów, czekajcie na oficjalne komunikaty, gdzie i kiedy [konkurs] się odbędzie, śledźcie komunikaty na naszych kanałach


- czytamy na oficjalnym profilu Eurowizji

- Premier Izraela potwierdza, że #Eurowizja 2019 odbędzie się w Jerozolimie. Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji ze strony EBU


- czytamy z kolei w jego polskiej wersji

W powszechnym przekonaniu niepewność co do organizacji kolejnej edycji Konkursu ma związek z krwawym stłumieniem palestyńskich protestów.

cyk\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Trzeba wznieść w Krakowie dwa obiecane kombatantom pomniki
Okazja jest znakomita: rok stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.