loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Fulop znowu prowokuje. Nie przeprosi, ale chętnie zostanie ambasadorem w Polsce
Opublikowano dnia 19.05.2018 14:04
Burmistrz Jersey City, który "zasłynął" obrażaniem marszałka Karczewskiego oraz skandalem wokół pomnika Ofiar Katyńskich, ma nowy pomysł...

YT, print screen
Na pytanie, czy przeprosi Polskę, burmistrz miasteczka Jersey City pisze:

Odpowiedź brzmi nie. Postanowiłem jednak, że kiedy będziemy mieli demokratycznego prezydenta w 2020 roku, zamierzam złożyć formalną aplikację w departamencie stanu, by miejmy nadzieję, zostać mianowanym ambasadorem USA w Polsce. Myślę, że każdy by to pokochał i może to zaakceptować.

 
adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.