loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Fulop znowu prowokuje. Nie przeprosi, ale chętnie zostanie ambasadorem w Polsce
Opublikowano dnia 19.05.2018 14:04
Burmistrz Jersey City, który "zasłynął" obrażaniem marszałka Karczewskiego oraz skandalem wokół pomnika Ofiar Katyńskich, ma nowy pomysł...

YT, print screen
Na pytanie, czy przeprosi Polskę, burmistrz miasteczka Jersey City pisze:

Odpowiedź brzmi nie. Postanowiłem jednak, że kiedy będziemy mieli demokratycznego prezydenta w 2020 roku, zamierzam złożyć formalną aplikację w departamencie stanu, by miejmy nadzieję, zostać mianowanym ambasadorem USA w Polsce. Myślę, że każdy by to pokochał i może to zaakceptować.

 
adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jacek
Wrona

Jacek Wrona: Na powitanie!
Melduję się w zacnym gronie blogerów "Tysola"!! Mam nadzieje, że mój pierwszy wpis nie będzie ostatnim! :-) I szacowna redakcja nie "zbanuje" mnie ku uciesze gawiedzi a moim pohańbieniu!
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecki dziennikarz o spotkaniu Trump-Merkel: "Czerwony dywan dla dyktatora"
Borys Reitschister jest byłym korespondentem niemieckich mediów w Moskwie, a dziś jednym z najbardziej ostrych krytyków Putina, a także niemieckiej polityki wobec Rosji. 
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Rozmowy Trump-Putin i wielodniowa histeria, rozmowy Merkel-Putin i medialna cisza
Po spotkaniu prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, które odbyło się 16 lipca w stolicy Finlandii- Helsinkach w części mediów w Polsce rozpętała się wielodniowa histeria, na temat przebiegu i treści rozmów między obydwoma przywódcami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.