loading
Proszę czekać...
[Zwiastun] Magazyn Śledczy Gargas: "Darowizny" jako opłata za zabiegi okulistyczne refundowane przez NFZ
Opublikowano dnia 17.05.2018 11:54
Darowizny jako opłata za zabiegi okulistyczne refundowane przez… Narodowy Fundusz Zdrowia. 13,5 mln złotych „dobrowolnych” wpłat dokonanych przez pacjentów na rzecz prywatnej kliniki wykonującej zabiegi w ramach NFZ. Jaką rolę odegrał w sprawie ówczesny wiceminister zdrowia, wpływowy polityk Platformy Obywatelskiej, Sławomir Neumann? W jaki sposób szpital okulistyczny mógł wyciągać pieniądze od ubezpieczonych pacjentów? Kto w Ministerstwie Zdrowia wiedział o niezgodnych z prawem praktykach w Sensor Cliniq, a mimo to lobbował na rzecz zawarcia kontraktu między NFZ a pobierającą dodatkowe opłaty od pacjentów kliniką? Kto nakazywał pracownikom ministerstwa interpretowanie przepisów w sposób korzystny dla kliniki?

screen YouTube
„Magazyn śledczy Anity Gargas” o kulisach ministerialnej protekcji wobec prywatnej placówki medycznej już w czwartek o 22:20 w TVP1.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Trzy wizyty jednej pani, czyli praca leczy
Był pogodny wieczór. Tata Łukaszka długo jeździł po osiedlu i nie mógł znaleźć wolnego miejsca do parkowania. Wreszcie wypatrzył jedno wolno koło osiedlowego domu. Tam też podjechał i zatrzymał auto, prostopadle do chodnika.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Papua na Eurowizji
Z zapartym tchem czekałem na wynik obiektywnego głosowania, naprawdę z zapartym. Przyznaję, że nic tak mnie nie wzrusza od lat, nic mnie tak nie zapiera, jak uczciwe, obiektywne, głosowanie na gwiazdorków i gwiazdeczki jednego kwadransa. Wczoraj byli, dziś już nikt ich nie pamięta. Przebierają się, zmienią płeć, zapuszczają brody do pasa, wydziwiają jak tylko się da, a przy okazji coś tam śpiewają. I tak w kółko. Eurowizja.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wałęsa idzie na rekord
Jestem przekonany, że Lecha Wałęsę stać na jeszcze więcej w autodestrukcji resztek dawnego autorytetu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.