loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[Zwiastun] Magazyn Śledczy Gargas: "Darowizny" jako opłata za zabiegi okulistyczne refundowane przez NFZ
Opublikowano dnia 17.05.2018 11:54
Darowizny jako opłata za zabiegi okulistyczne refundowane przez… Narodowy Fundusz Zdrowia. 13,5 mln złotych „dobrowolnych” wpłat dokonanych przez pacjentów na rzecz prywatnej kliniki wykonującej zabiegi w ramach NFZ. Jaką rolę odegrał w sprawie ówczesny wiceminister zdrowia, wpływowy polityk Platformy Obywatelskiej, Sławomir Neumann? W jaki sposób szpital okulistyczny mógł wyciągać pieniądze od ubezpieczonych pacjentów? Kto w Ministerstwie Zdrowia wiedział o niezgodnych z prawem praktykach w Sensor Cliniq, a mimo to lobbował na rzecz zawarcia kontraktu między NFZ a pobierającą dodatkowe opłaty od pacjentów kliniką? Kto nakazywał pracownikom ministerstwa interpretowanie przepisów w sposób korzystny dla kliniki?

screen YouTube
„Magazyn śledczy Anity Gargas” o kulisach ministerialnej protekcji wobec prywatnej placówki medycznej już w czwartek o 22:20 w TVP1.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Greg
Zabrisky

Greg Zabrisky: Gdańszczanie, obudźcie się
Druga tura wyborów na prezydenta Gdańska to "być albo nie być" dla jego mieszkańców.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborczy rekord PiS
Wszystkie 15 mandatów w radzie gminy Bukowina Tatrzańska zdobyli kandydaci z Prawa i Sprawiedliwości.
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Halloween – dobry obyczaj czy nadużycie obyczajowe
Jak co roku 31 października, niektórzy z nas będą celebrować tzw. Halloween. Zanim przebierzemy swoje dziecko w kościotrupa, śmierć lub ducha, zastanówmy się w czym tak naprawdę pozwalamy naszym dzieciom uczestniczyć.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.