loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Gdy policja weszła do mieszkania... próbował nagi uciec przez okno
Opublikowano dnia 15.05.2018 18:12
W poniedziałek miała miejsce duża akcja policji - funkcjonariusze zatrzymali 16 osób podejrzanych udział w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się handlem narkotykami. W akcję zaangażowano 115 policjantów którzy przeszukali 34 miejsca w Warszawie i okolicach. Podczas jednego z przeszukań doszło do niecodziennej próby ucieczki.

screen video TVN24
Gdy antyterroryści wchodzili do budynku w powiecie wołomińskim, z wyższej kondygnacji spadł... całkiem nagi mężczyzna. Po upadku na ziemię położył się na plecy, ewidentnie nie był w stanie kontynuować ucieczki. Zuchwałą akcję przepłacił wizytą w szpitalu. Hospitalizacja nie uchroni go jednak przed odpowiedzialnością karną.
 

Próbował wyskoczyć przez okno. Ostatecznie skończyło się to dla niego dużym szczęściem. Jeden z policjantów był ratownikiem, który udzielił mu niezbędnej pomocy. Finalnie zostało też wezwane pogotowie ratunkowe. Ten mężczyzna został przewieziony do szpitala i tam pozostaje 


- powiedział dla TVN24 Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że mężczyzna jest podejrzany o przestępstwa narkotykowe, najprawdopodobniej w grę wchodzą "duże ilości kokainy".  
 

źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szturm na papieski tort
Tort z wizerunkiem Jana Pawła II musiał być pilnowany przez ochroniarzy, aby nie zjedzono go zbyt wcześnie.
avatar
Balli
Marzec

Balli Marzec: Co się odwlecze to nie uciecze
Dzisiaj książę Harry żeni się z Amerykanką, rozwódką z afroamerykańskimi korzeniami i rodzina królewska, choć z pewną rezerwą, to akceptuje. Jak widać czasy się zmieniają…
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zbiórka Harcerstwa Niepokornego
Przyznających się do działania w Ruchu instruktorów represjonowano, a kierowane przez nich drużyny i szczepy rozwiązywano.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.