loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Gdy policja weszła do mieszkania... próbował nagi uciec przez okno
Opublikowano dnia 15.05.2018 18:12
W poniedziałek miała miejsce duża akcja policji - funkcjonariusze zatrzymali 16 osób podejrzanych udział w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się handlem narkotykami. W akcję zaangażowano 115 policjantów którzy przeszukali 34 miejsca w Warszawie i okolicach. Podczas jednego z przeszukań doszło do niecodziennej próby ucieczki.

screen video TVN24
Gdy antyterroryści wchodzili do budynku w powiecie wołomińskim, z wyższej kondygnacji spadł... całkiem nagi mężczyzna. Po upadku na ziemię położył się na plecy, ewidentnie nie był w stanie kontynuować ucieczki. Zuchwałą akcję przepłacił wizytą w szpitalu. Hospitalizacja nie uchroni go jednak przed odpowiedzialnością karną.
 

Próbował wyskoczyć przez okno. Ostatecznie skończyło się to dla niego dużym szczęściem. Jeden z policjantów był ratownikiem, który udzielił mu niezbędnej pomocy. Finalnie zostało też wezwane pogotowie ratunkowe. Ten mężczyzna został przewieziony do szpitala i tam pozostaje 


- powiedział dla TVN24 Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że mężczyzna jest podejrzany o przestępstwa narkotykowe, najprawdopodobniej w grę wchodzą "duże ilości kokainy".  
 

źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Przemyt ludzi w dobrej sprawie
Mama Łukaszka wpadła do mieszkania z tak zwanym rozwianym włosem.\n- Dzieci! Dzieci! - krzyczała.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Leopold II Ludobójca
Fani Guya Verhofstadta marzą o postawieniu mu pomnika. Wyznawcy brukselizmu rewolucyjnego chcieliby w Polsce zaprowadzić prawdziwy, europejski, nowoczesny porządek. Bardzo by chcieli. No i niech sobie chcą. Polacy pamiętają dokonania wybitnych zachodnich polityków. A skoro mowa o panu Guyu, to może przypomnijmy postać zasłużonego dla wolności, równości i braterstwa króla Leopolda II Ludobójcy, z dynastii Koburg.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szeroka koalicja wyborcza w Krakowie
Mimo podpisania porozumienia prof. Jacek Majchrowski może jeszcze wyciąć jakiś numer swoim sojusznikom, bo niewątpliwie on rozdaje karty w tej grze.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.