loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Gdy policja weszła do mieszkania... próbował nagi uciec przez okno
Opublikowano dnia 15.05.2018 18:12
W poniedziałek miała miejsce duża akcja policji - funkcjonariusze zatrzymali 16 osób podejrzanych udział w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się handlem narkotykami. W akcję zaangażowano 115 policjantów którzy przeszukali 34 miejsca w Warszawie i okolicach. Podczas jednego z przeszukań doszło do niecodziennej próby ucieczki.

screen video TVN24
Gdy antyterroryści wchodzili do budynku w powiecie wołomińskim, z wyższej kondygnacji spadł... całkiem nagi mężczyzna. Po upadku na ziemię położył się na plecy, ewidentnie nie był w stanie kontynuować ucieczki. Zuchwałą akcję przepłacił wizytą w szpitalu. Hospitalizacja nie uchroni go jednak przed odpowiedzialnością karną.
 

Próbował wyskoczyć przez okno. Ostatecznie skończyło się to dla niego dużym szczęściem. Jeden z policjantów był ratownikiem, który udzielił mu niezbędnej pomocy. Finalnie zostało też wezwane pogotowie ratunkowe. Ten mężczyzna został przewieziony do szpitala i tam pozostaje 


- powiedział dla TVN24 Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że mężczyzna jest podejrzany o przestępstwa narkotykowe, najprawdopodobniej w grę wchodzą "duże ilości kokainy".  
 

źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Kraków bez transgenderu
W rywalizacji o prezydenturę Krakowa nie weźmie udziału jedyny(a) w Polsce kandydat(ka) transgenderowy(a) Vala Tomasz Foltyn.
avatar
Balli
Marzec

Bali Marzec: Debata o demokracji w Polsce w … Bundestagu.
Niemcy zaprosili osobę, którą Polska wprowadziła do systemu SIS, jako bardzo niebezpieczną i zagrażającą bezpieczeństwu Polski i Unii Europejskiej. Ale Niemcy zignorowali polskie ostrzeżenie i złamali zasady strefy Schengen.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Po zestrzeleniu rosyjskiego Ił-20. Lekki, anty-irański dryf Moskwy w Syrii.
W poniedziałek wieczorem, kiedy w Soczi kończyło się spotkanie Putin – Erdogan napłynęły informacje o ataku izraelskiego lotnictwa na cele położone w prowincji Latakia, w Syrii. Jak się później okazało z komunikatu strony izraelskiej uderzono po to, aby przeciwdziałać trwającemu przekazaniu instalacji do produkcji broni przez Irańczyków na rzecz oddziałów libańskiego Hezbollahu. Samo uderzenie izraelskiego lotnictwa na cele zlokalizowane w Syrii nie jest niczym nadzwyczajnym, nawet, jeśli weźmie się pod uwagę, że w tej samej prowincji znajduje się rosyjska baza lotnicza. Znacznie ciekawsze jest to, co się stało później. Otóż rakiety wystrzelone przez Syryjczyków zestrzeliły rosyjski samolot zwiadu elektronicznego Ił- 20 z 15 osobową ekipą na pokładzie. Choć poszukiwania nadal trwają, to raczej nikt w Rosji nie ma wątpliwości, że wszyscy zginęli.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.