loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dziś pogrzeb Alfiego Evansa. "Zgon z przyczyn naturalnych”?
Opublikowano dnia 14.05.2018 08:38
W poniedziałek, 14 maja, w Liverpoolu, odbędzie się pogrzeb Alfiego. Ceremonia będzie prywatna, ograniczona do członków rodziny i zaproszonych gości.

screen YT
Chłopiec cierpiał na niezdiagnozowaną chorobę neurologiczną. Wbrew woli rodziców został odłączony od respiratora. 
 

Według doniesień, śmierć Alfiego została zapisana w dokumentach jako “zgon z przyczyn naturalnych”, co zrobiono bez dochodzenia. Tę informację potwierdził lokalny koroner. Nieoficjalnie spekuluje się, że nie było nawet sekcji zwłok. Nie wiadomo dlaczego pogrzeb chłopca odbywa się dopiero teraz, aż 16 dni po jego śmierci


- informuje portal Wojciecha Cejrowskiego na Facebooku.

Zgodnie z wolą rodziców, uroczystości pogrzebowe będą miały charakter prywatny i ograniczą się do członków rodziny oraz zaproszonych gości. Rodzice Alfiego zgodzili się jednak, aby osoby które chcą towarzyszyć ich synowi w ostatniej drodze ustawiły się na drodze konduktu żałobnego. Zaapelowali jednak, żeby nie ubierać się na czarno, tylko w jasne kolory. Prosili również o zapalenie świeczki dla chłopca.

źródło: dorzeczy.pl, facebook 

raw/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szturm na papieski tort
Tort z wizerunkiem Jana Pawła II musiał być pilnowany przez ochroniarzy, aby nie zjedzono go zbyt wcześnie.
avatar
Balli
Marzec

Balli Marzec: Co się odwlecze to nie uciecze
Dzisiaj książę Harry żeni się z Amerykanką, rozwódką z afroamerykańskimi korzeniami i rodzina królewska, choć z pewną rezerwą, to akceptuje. Jak widać czasy się zmieniają…
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zbiórka Harcerstwa Niepokornego
Przyznających się do działania w Ruchu instruktorów represjonowano, a kierowane przez nich drużyny i szczepy rozwiązywano.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.