loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dziś pogrzeb Alfiego Evansa. "Zgon z przyczyn naturalnych”?
Opublikowano dnia 14.05.2018 08:38
W poniedziałek, 14 maja, w Liverpoolu, odbędzie się pogrzeb Alfiego. Ceremonia będzie prywatna, ograniczona do członków rodziny i zaproszonych gości.

screen YT
Chłopiec cierpiał na niezdiagnozowaną chorobę neurologiczną. Wbrew woli rodziców został odłączony od respiratora. 
 

Według doniesień, śmierć Alfiego została zapisana w dokumentach jako “zgon z przyczyn naturalnych”, co zrobiono bez dochodzenia. Tę informację potwierdził lokalny koroner. Nieoficjalnie spekuluje się, że nie było nawet sekcji zwłok. Nie wiadomo dlaczego pogrzeb chłopca odbywa się dopiero teraz, aż 16 dni po jego śmierci


- informuje portal Wojciecha Cejrowskiego na Facebooku.

Zgodnie z wolą rodziców, uroczystości pogrzebowe będą miały charakter prywatny i ograniczą się do członków rodziny oraz zaproszonych gości. Rodzice Alfiego zgodzili się jednak, aby osoby które chcą towarzyszyć ich synowi w ostatniej drodze ustawiły się na drodze konduktu żałobnego. Zaapelowali jednak, żeby nie ubierać się na czarno, tylko w jasne kolory. Prosili również o zapalenie świeczki dla chłopca.

źródło: dorzeczy.pl, facebook 

raw/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Przemyt ludzi w dobrej sprawie
Mama Łukaszka wpadła do mieszkania z tak zwanym rozwianym włosem.\n- Dzieci! Dzieci! - krzyczała.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Leopold II Ludobójca
Fani Guya Verhofstadta marzą o postawieniu mu pomnika. Wyznawcy brukselizmu rewolucyjnego chcieliby w Polsce zaprowadzić prawdziwy, europejski, nowoczesny porządek. Bardzo by chcieli. No i niech sobie chcą. Polacy pamiętają dokonania wybitnych zachodnich polityków. A skoro mowa o panu Guyu, to może przypomnijmy postać zasłużonego dla wolności, równości i braterstwa króla Leopolda II Ludobójcy, z dynastii Koburg.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szeroka koalicja wyborcza w Krakowie
Mimo podpisania porozumienia prof. Jacek Majchrowski może jeszcze wyciąć jakiś numer swoim sojusznikom, bo niewątpliwie on rozdaje karty w tej grze.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.